חוזר לאט לאט ליכולת הרגילה. טוואטחה (מתוך האתר הרשמי של מכבי חיפה) (צילום: ספורט 5)
חוזר לאט לאט ליכולת הרגילה. טוואטחה (מתוך האתר הרשמי של מכבי חיפה) | צילום: ספורט 5
התאושש מהפציעה. סאן מנחם (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
התאושש מהפציעה. סאן מנחם (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מכבי חיפה ממשיכה להתכונן למשחק משמעותי: בעיצומה של תקופת הכנה ארוכה, וללא משחק רשמי מזה שלושה שבועות, הירוקים ממשיכים לעבוד לקראת משחק העונה מול מכבי תל אביב - ב-2 לנובמבר. הבשורה החיובית לברק בכר מגיעה מעמדת המגן השמאלי, שם הוא צפוי לכאב ראש חיובי.

טאלב טוואטחה שב בהדרגה לכושר משחק, לאחר כשלושה שבועות שלא התאמן במסגרת קבוצתית מלאה בשל הקורונה והעובדה שמכבי חיפה שהתה במחנה אימון בסרביה. המגן צפוי להיות כשיר למשחק נגד מכבי תל אביב, כמו גם סאן מנחם שישוב בתחילת השבוע לאימונים מלאים.

מנחם ממשיך בטיפולים אצל הפיזיותרפיסט של הקבוצה, תומר בסן, על מנת לחזק את הקרסול הפצוע. אצל הירוקים מרוצים מהמאבק המסתמן עלה הרכב, שכן בדיוק לשם כך הובא טוואטחה: "תחרות זה דבר מבורך בקבוצה, בטח שמדובר בשני המגנים הטובים בכדורגל הישראלי".

המגן השלישי, יהב גורפינקל קרוב לעזיבה. הקיץ הוא מסיים את חוזהו במכבי חיפה וההערכה שלא יאריך אותו, על מנת בקיץ להיות שחקן חופשי. הצדדים עובדים על מתווה שעשוי להוביל לעזיבה מיידית של מגן הנבחרת הצעירה תמורת אחוזים שיקבלו הירוקים ממכירה עתידית. גורפינקל שרשם שנתיים טובות בהפועל חדרה, מבוקש בהפועל חיפה שלוחצת לצרפו, שם הוא אמור להיות המגן המוביל. השיחות בין מכבי חיפה למגן נמשכות.

מלבד סאן מנחם, גם ניקיטה רוקאביצה (רגישות בברך), גודסוואי דוניו (מתיחה בשריר הירך האחורי) וג'וש כהן (זיהום במרפק) לא מתאמנים באופן מלא.