(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
שביעות רצון בחיפה מאבו פאני (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
שביעות רצון בחיפה מאבו פאני (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

העונה שלה אמנם נעצרה בעקבות הפסקת הליגה וההדחה מאירופה, אבל מכבי חיפה ממשיכה לעבוד מאחורי הקלעים בניסיון לשדרג את הסגל של ברק בכר. בחיפה לא הרימו ידיים בנוגע לאפשרות צירופו של טאלב טוואטחה, למרות הדרישה של לודוגורץ לדמי העברה, וכן העובדה שהשחקן עצמו טרם סיכם את תנאיו במועדון.

הירוקים מעוניינים ליצור תחרות על המקום בהרכב בין שניים מהמגנים השמאליים הבכירים בכדורגל הישראלי, טוואטחה וסאן מנחם. בתוך כך, השיחות בין מכבי חיפה למגן נמשכות. בינתיים, לודוגורץ, שהעפילה לשלב הבתים של הליגה האירופית, החליטה לגרוע מהסגל לאירופה את טוואטחה, והוא לא יוכל ליטול חלק במשחקיה במסגרת זו - מה שאולי מלמד על כך שעתידו הנראה לעין לא נמצא בבולגריה.

לא רק בחיזוק עוסקים כעת במכבי חיפה, אלא גם בחידוש האימונים ומציאת אלטרנטיבה במידה שהדבר לא יסתייע. ביום ראשון עשויים הירוקים לצאת למחנה בבלגרד, אם תוצאות הקורונה שערכו השחקנים יבשרו טובות והאישורים הדרושים יתקבלו. יאניק וילדסחוט שסיים את תקופת הבידוד יצא למחנה, כמו גם עומרי גלזר שלא יצא למשחקים נגד רוסטוב וטוטנהאם. סימן שאלה סביב ירדן שועה שנמצא במו"מ מתקדם עם בית"ר ירושלים ועוד לא ברור אם יצא למחנה, למרות שעבר בדיקת קורונה. כזכור, נשיא המועדון יעקב שחר הביע אמש תמיכה פומבית ביו"ר מנהלת הליגה ארז כלפון ובמאבק שלו לחידוש האימונים. במועדון ממתינים להחלטה בנושא.

בעניין אחר, במכבי חיפה היו שבעי רצון מהופעת הבכורה של מוחמד אבו פאני בנבחרת הבוגרת נגד סקוטלנד. הקשר החליף במהלך המחצית השנייה את ביברס נאתכו והיה מצוין. בהמשך הוא אף עמד בלחץ וכבש פנדל בדו-קרב. אבו פאני הפך לבאנקר בהרכב של ברק בכר ועתיד לחתום על חוזה משודרג אצל הירוקים.

הצוות המקצועי והשחקנים עברו אתמול בדיקות קורונה, ביניהם גם ירדן שועה. זאת למרות העובדה שהוא מנהל משא ומתן עם בית"ר ירושלים ולא התאמן עם חבריו בשבועות האחרונים.