(צילום: ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
"אני רוצה להחמיא לחברים שלי". בלוריאן (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

(צילום תמונה ראשית: ברני ארדוב)

אחרי שחיברה רצף של שלושה ניצחונות מכבי פתח תקווה הייתה זקוקה רק לנקודה אחת כדי לטפס שוב למקום הראשון בטבלה לפחות באופן זמני, אך אמש (שבת) קבוצתו של גיא לוזון הפסידה 3:2 למכבי נתניה ויצאה עם תחושת החמצה קשה ומתסכלת.

"אני חושב שעשינו טעויות של חוסר ריכוז ושילמנו עליהן במזומן", סיפר המאמן, "מבחינת המשחק מהדקה הראשונה ועד האחרונה באנו כדי לנצח ולשחק ועשינו הרבה מאוד תנועות טובות בהתקפה. היינו פרוסים נכון בהתקפה ובהגנה. יש משחקים שלא הטובה מנצחת וזה מה שקרה היום".

למרות האכזבה, המלאבסים ניסו להתעודד מהיכולת שהציגו, כשחזרו מפיגור והצליחו לאזן זמנית משערים של ליאל עבדה ואור בלוריאן. מי שרשם משחק חלש מצדו היה מרכוס דיניז שטעה עם עבירה חסרת אחריות וסיפק ליהלומים פנדל. הבלם סיפר: "שיחקנו היום טוב, חזרנו במחצית השנייה, עשינו מהלכים טובים ואיזנו ל-2:2. השער השלישי היה פשוט חוסר מזל. אני רוצה להחמיא לשאר החברים שלי לקבוצה כי הם היו טובים היום".

בינתיים במושבה מסתכלים אל כיוון חלון ההעברות המתקרב של ינואר, כשהתשוקה להמשיך במסע אותו התחילו העונה ולהפוך לקבוצה חזקה ובולטת בליגה בוערת בהם. בתוך כך בצוות המקצועי לא מתכננים שינויים מסיביים אך מעוניין לחזק את הקבוצה כשהם שוקלים צירוף שחקן זר שישי לחלק ההתקפי.