(אמור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(אמור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
אבו פאני, במועדון מרוצים שלפחות חלק מהשחקנים צורפו לנבחרת (אמור אל (צילום: ספורט 5)
אבו פאני, במועדון מרוצים שלפחות חלק מהשחקנים צורפו לנבחרת (אמור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

אם לא יקרה שום דבר בלתי צפוי, בקרוב ירדן שועה ילבש את המדים הצהובים-שחורים של בית"ר ירושלים עם חידוש הליגה. קיימת הערכה שעסקת העברתו ממכבי חיפה תיסגר עד פתיחת חלון ההעברות הקרוב. הפערים בין החלוץ למועדון מהבירה קטנים ונראה כי יושג הסכם בין הצדדים, לאחר שקודם לכן הפערים היו משמעותיים.

בין משה חוגג למכבי חיפה אין עדיין סיכום בנוגע לדמי העברה, אך ההערכה כעת היא שהצדדים ימצאו את המתווה שיוביל לחתימה. שועה הודיע לירוקים מהכרמל כי ברצונו לעבור לבית"ר לפני יותר משבועיים, אך הפערים במו"מ מנעו עד כה את הצטרפותו. גם העובדה שחוגג שחרר השבוע חמישה שחקנים על מנת לפנות תקציב, מגבירה את הסיכויים שהחלוץ יעשה את דרכו מכפר גלים לבית וגן בקרוב.

מלבד שועה, ממשיכים במכבי חיפה לעסוק בהפסקת הפעילות בעקבות מצב התחלואה בארץ. בניגוד למועדונים אחרים, יענקל'ה שחר הבהיר למנהלת כי הוא לא תומך בהצטרפות לאלטרנטיבות בחו"ל, אך מעוניין בחזרה מהירה ובטוחה לאימונים.

שחקני מכבי חיפה והצוות המקצועי עברו בדיקות קורונה ובמועדון בוחנים אפשרות לצאת כבר בשבוע הבא למחנה אימון בסרביה או בבולגריה, כשהכיוון הוא בלגרד. בכרמל ממתינים לאישור משרדי הממשלה בטרם יסגרו מחנה באופן רשמי.

אמנם אימוני ה"זום" ממשיכים, אך המצב גורם לדאגה רבה בקרב השחקנים, שנראה היה שכבר התחברו ביניהם, וההפסקה הזו תפגע בכושרם, בעוד מכבי תל אביב ממשיכה להתאמן. לעומת זאת, בכרמל יכולים להיות מרוצים מכך שארבעה שחקני הרכב נמצאים בסגל הנבחרת הבוגרת: עופרי ארד, סאן מנחם, נטע לביא ומוחמד אבו פאני, וכן יהב גורפינקל בנבחרת הצעירה, מה שמאפשר להם לשמור על שגרת אימונים.