(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
שועה רוצה לעבור לבית
שועה רוצה לעבור לבית"ר (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בקרוב בצהוב? ירדן שועה שב אמש (שני) לאימוני מכבי חיפה ב"זום", אך המו"מ בין הבעלים של בית"ר ירושלים, משה חוגג, להנהלת הירוקים נמשך. החלוץ כבר הבהיר לאנשי מכבי חיפה שברצונו לעבור לבירה.

בין בית"ר ירושלים למכבי חיפה עדיין אין הסכמות בנוגע לדמי המעבר, לאחר שחוגג הציע סכום נמוך מהדרישה הראשונית של המועדון מהכרמל. בנוסף, עדיין אין הסכמות בין השחקן לבית"ר בנוגע לשכרו, אך למרות זאת שוררת אופטימיות בין הצדדים.

מקורב לעסקת שועה לבית"ר אמר לערוץ הספורט: "כל הצדדים מעוניינים במעברו לבית"ר, למרות שטרם הושגו הבנות כספיות".

החלוץ שהיה בדרך החוצה כבר בקיץ, נשאר בסופו של דבר בכרמל, אך היה שחקן ספסל אצל ברק בכר. בגיל 21 הוא רוצה להיות שחקן מוביל, כאשר בשני מחזורי הפתיחה הוא לא פתח בהרכב, כמו גם באירופה. בינתיים צירפה חיפה את החלוץ הגנאי, גודסוואי דוניו וגם יהאב אל עביד כבר התאושש מפציעה, כשהשניים ייכנסו לרוטציה עם חידוש המשחקים.

בתוך כך, במכבי חיפה עוקבים אחר החלטות הממשלה בנוגע לספורט המקצועני בזמן הסגר. הירוקים רוצים לשוב לאימונים בהקדם ולא רוצים שמכבי תל אביב והפועל באר שבע יזכו ליתרון לקראת המשך בליגה, מכיוון שהן מתאמנות לאחר שהעפילו לשלב הבתים של הליגה האירופית.

אם לא תתקבל הנחייה כי האימונים יחודשו, מכבי חיפה תצא ככל הנראה למחנה אימון בחו"ל, כאשר כרגע יוון ובולגריה הן האופציות הריאליות. כמו כן, בשל הפסקת הפעילות הוחלט במועדון להוציא חלק מעובדי המנהלה ומחלקת הנוער לחופשה על חשבון ימי חופשה.