(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
האוהדים יקבעו איך יקבלו את הזיכוי (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
האוהדים יקבעו איך יקבלו את הזיכוי (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אין ספק שהרבה מאד צדדים נפגעו מכך שעונת הכדורגל הופסקה, פעמיים. אחד הצדדים זה הקהל. התפשטות נגיף הקורונה יצרה לנו מציאות חדשה בענף, בעיקר לנוכח העובדה שאין לאוהדים אפשרות יותר להגיע ליציעים לעודד את קבוצותיהם, ועבור מנויים ששילמו כבר על משחקי העונה שעברה, מדובר בהפסד כספי לא קטן. היום (ראשון) הודיעה מכבי תל אביב כי היא תזכה אותם ב-25% מעלות המנויים של 2019/20.

על פי ההודעה הרשמית של המועדון, בעלי המנויים יוכלו לבחור לממש את הזיכוי באחת מארבע האופציות הבאות:

1- ויתור על הזיכוי לטובת תמיכה במועדון: בעל המנוי שיבחר באופציה זו ישאיר את הזיכוי במועדון ויסייע לו לצלוח את אחת התקופות המאתגרות בתולדותיו.

2- העברת הזיכוי לטובת פיתוח מחלקת הנוער: הזיכוי של בעל המנוי שיבחר באופציה זו יועבר לפיתוח ולקידום הדור הבא של מכבי. הזיכויים שיועברו יסייעו למחלקה, בין היתר, לרכוש ציוד מתקדם ולהוביל פיתוחים טכנולוגים על מנת לקדם את שחקני המחלקה מקבוצות הילדים ועד לקבוצת הנוער.

3- קופון לרכישת מנוי למשחקי הבית של המועדון: בעל המנוי שיבחר באופציה זו יוכל לממש את הזיכוי עבור רכישת מנוי למשחקי הבית דרך אתר לאן. תוקף הזיכוי לרכישת מנוי למשחקי הבית של המועדון תקף למכירת המנויים הבאה (אותה צפוי כי ניתן יהיה לקיים כסדרה) והקופון יעמוד לעונה אחת בלבד (העונה הבאה).

4- קופון לרכישה בחנות ה-ONLINE של מכבי: בעל המנוי שיבחר באופציה זו יקבל קופון לרכישה בסכום הזיכוי בחנות ה-ONLINE של המועדון. תוקף הקופון: שנה מיום קבלתו.

בעלי המנויים יוכלו לבחור אחת מבין האופציות המפורטות לעיל עד לתאריך 11.12.2020.