(באדיבות מכבי תל אביב) (צילום: ספורט 5)
(באדיבות מכבי תל אביב) | צילום: ספורט 5
ניקוליץ'. ההיסטוריה חוזרת על עצמה? (האתר הרשמי של מכבי ת
ניקוליץ'. ההיסטוריה חוזרת על עצמה? (האתר הרשמי של מכבי ת"א) | צילום: ספורט 5

כשמכבי תל אביב החתימה את אלכסנדר פשיץ' לפני שלושה שבועות היא הייתה בטוחה שלאחר חיפושים ממושכים היא מצאה את החלוץ שיעשה עבורה את ההבדל בשל המספרים הנפלאים שלו, בעיקר בכוכב האדום בלגרד. בפועל, הסרבי גורם לצהובים לא מעט סיבות לדאגה.

להזכירכם, פשיץ' רשם 110 דקות בלבד בשנה האחרונה במדי סאול מדרום קוריאה גם בעקבות פציעה מסתורית ובסופו של דבר החלוץ שוחרר מאתיחאד, שהחזיקה בכרטיסו. המעבר למכבי היה אמור להיות קרש הקפיצה שלו בחזרה לכדורגל האירופאי אבל עושה רושם שהסרבי עדיין לא התאושש מאותה פציעה ועד כה לא עשה אימונים מלאים עם הקבוצה.

למרות שבמועדון מנסים להחזיר את פשיץ' למסלול, בכל פעם הוא מתחיל את האימון פורש בעיצומו להמשך עבודה בנפרד. וכעת עולה שאלת השאלות - מתי בדיוק החלוץ יעמוד לרשותו של יורגוס דוניס? ההתקפה של הצהובים נואשת לרגל מסיימת כשבליגה הקבוצה כבשה שלושה שערים אך התעלומה ששמה פשיץ' עדיין בתהליכי פענוח ובמועדון מקווים שלא מדובר במקרה דומה לאורוש ניקוליץ'.

אולם, במידה והסרבי יתאקלם כמו שצריך ויחזור לכשירות מלאה הוא עשוי להיות כוח אש יוצא דופן בליגה שלנו והתוצרת שלו בעונת 17/18 מעידה על כך - 29 שערים ו-21 בישולים ב-51 משחקים במדי הכוכב האדום בלגרד.