(צילום: דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5
נתקל בבעיה חדשה. אברמוב (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
נתקל בבעיה חדשה. אברמוב (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

פרק נוסף בסאגת ניר ברקוביץ'? פרסום ראשון: הבוקר (שלישי) שלחה מכבי אחי נצרת מכתב התראה לפני תביעה (באמצעות עו"ד אייל יפה) לבני יהודה, בו טענה: החוזה של נצרת עם המאמן תקף, והקבוצה מליגת העל פעלה בניגוד לחוק. בנוסף, נצרת דורשת מההתאחדות לכדורגל ובקרת התקציבים שלא תאשר את הרישום שלו בבני יהודה לקראת משחק הליגה הקרוב.

"מרשתי (נצרת) נדהמה מהפרסומים ומהודעתו הטלפונית הלאקונית של מר ברקוביץ'", כך נכתב, "לפיהם נחתם הסכם בין ניר ברקוביץ' לבין בני יהודה ואתכבד לפנות אליהם בשמה: למרשתי הסכם תקף עם המאמן ניר ברקוביץ', הנמצא היום בהסכמתו בחופשה ללא תשלום. העובדה שמרשתי למדה מהתקשורת וטלפונית על כך שחתמתם לכאורה על הסכם, מעידה על אובדן דרך, הפרת כל דין, התנהגות לא ראויה וביזוי ולעג כלפי קבוצה קטנה יותר".

"באם המאמן מבקש להשתחרר מההסכם עם מרשתי, יתכבד ניר ברקוביץ' ויפנה כמתחייב וגם על בני יהודה מחויבת לנהוג כך, ולקבל את הסכמת מרשתי , שכמובן כרוכה בפיצוי כנהוג ומקובל. ההתאחדות והבקרה התקציבית נדרשים שלא להכיר ולא לאשר את העסקתו של ניר ברקוביץ' ע"י בני יהודה. גם ב'ג'ונגל הספורטיבי' יש כללים, ולצערה של מרשתי, בני יהודה וניר ברקוביץ' הפרו אותם בבוטות, ביוהרה וחוצפה, וחבל".

אחרי הטענות הללו של אחי נצרת, בבני יהודה פרסמו את תגובתם הרשמית: "לאחר בדיקות מול הגורמים הרלוונטיים, נמצא שלא נפל כל פגם בסיכום העקרוני שהושג אתמול בין בני יהודה ובין ניר ברקוביץ'. כידוע, ברקוביץ' הוצא לחל"ת באופן חד צדדי על ידי מכבי אחי נצרת. על פי חוק, מעמדו של עובד שהוצא לחל"ת כפוי, הוא כשל מתפטר בדין מפוטר והוא רשאי להתפרנס ולמצוא לעצמו עבודה אחרת במהלך תקופה זו, כל זאת בכפוף לעובדה שאותו עובד מודיע למעביד שלו שאינו רוצה לחזור למקום העבודה. למיטב ידיעתה של בני יהודה, כך בדיוק פעל ניר ברקוביץ' כלפי מכבי אחי נצרת".

עוד הוסיפו במועדון התל אביבי: "חשוב להבהיר שאנו מכבדים מאוד את מועדון הכדורגל מכבי אחי נצרת ועובדיו וכמובן שאין לנו ולא הייתה לנו שום כוונה או רצון לבזות ובטח שלא להתנהג בצורה יהירה, כלשונם".

אחי נצרת מסרה בתגובה: "ניר ברקוביץ' הוצא לחל"ת בהסכמתו ב-25.9, ועל כן פעולתו בלתי חוקית מהווה הפרת הסכם מפורשת. בטוחני שהבקרה התקציבית לא תאשר את ההסכם שלו עם בני יהודה כאשר יש הסכם תקף עם אחי נצרת".