(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
מאמן חדש בכתום (דני מרון) (צילום: ספורט 5)
מאמן חדש בכתום (דני מרון) | צילום: ספורט 5

מאמן חדש לבני יהודה. כשבוע אחרי פיטוריו המפתיעים של אלישע לוי, הבעלים ברק אברמוב סיכם עם ניר ברקוביץ' את כל תנאיו במועדון עד תום העונה. המאמן בן ה-37 עזב את אחי נצרת מהליגה הלאומית ויגיע לראשונה לליגת העל. 

אחיו של אייל ברקוביץ' ככל הנראה יעמוד על הקווים כבר עם החזרה לאימונים ביום רביעי הקרוב, כאשר הוא הועדף על פני מאמנים מנוסים יותר שהיו מועמדים לתפקיד כמו ניסו אביטן ואופיר חיים.  

"אני גאה ונרגש להצטרף לאחד המועדונים המצליחים בכדורגל הישראלי בשנים האחרונות", אמר ברקוביץ', "מועדון שעבר שינוי ניכר ואחד כזה ששואף תמיד להשתפר ולהתקדם. אני רואה בתפקיד הזה אתגר גדול, אבל אני אדם שחי ומונע מאתגרים. מחכה כבר לאימון הבכורה".

ברק אברמוב הוסיף: "ניר מאמן מוכשר עם מוטיבציה גדולה להצליח, להתקדם ולהשתפר. זה תואם את תפיסת העולם שלנו במועדון. כמו שידענו לתת צ'אנס לשחקנים צעירים או לכאלו שהוגדרו אנונימים לפני שהגיעו אלינו, אני לא רואה שום דבר שונה בלתת לניר את הזדמנותו הראשונה בליגת העל. כולנו בבני יהודה מאחלים לו בהצלחה ונעשה הכל בשביל שזה יקרה".

כמו כן, המבחן הראשון שלו כמאמן יהיה מול מ.ס. אשדוד אם הליגה תחזור על פי התכנון ב-31 באוקטובר. זו תהיה התחנה החמישית בקריירה של ברקוביץ' אחרי שאימן את הפועל ר"ג, הפועל ראשל"צ, הפועל אום אל פאחם וכמובן אחי נצרת.