(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5

רק אתמול (רביעי) קיבלה הפועל חיפה בשורות קשות כשלפי בדיקות ה-MRI קייס גאנם, החלוץ הצעיר שהגיע בהשאלה מהפועל באר שבע, סובל מקרע ברצועה הצולבת הקדמית ויזדקק לניתוח ותקופת החלמה בת כחצי שנה. אך כעת במועדון מטילים ספק וחוששים כי הייתה טעות בתוצאות.

"כל מי שראה את קייס מתאמן, הולך, רץ וקופץ בטוח שמדובר בטעות בבדיקה. ככה לא נראית רגל שנקרעה בה הרצועה הצולבת", סיפרו במועדון בדאגה על השחקן הצעיר. בתוך כך צפויים בכרמל לפנות לקבלת חוות דעת נוספת, בתקווה לבשורות טובות.

במקביל המשא ומתן עם חנן ממן ממשיך באופן חיובי, כששני הצדדים בטוחים שממן יצטרף בקרוב מאוד אל הפועל חיפה. נכון לרגע זה השחקן מעוניין בחוזה לשלוש העונות הקרובות ובמועדון מציעים חוזה לעונה אחת עם אופציה, אך הדבר לא צפוי להוות משבר, שכן במקרה הצורך הקשר מוכן להתפשר.

מבחינת מגבלות התקציב לשם מענק "רשת הביטחון" של משרד האוצר, נראה כי במידה ופציעתו של גאנם אכן חמורה, ממן יכנס על מקומו של החלוץ בתקציב. כך או כך, יואב כץ והקשר צפויים לשוחח במהלך היום בניסיון לסכם את התנאים ולהשלים את הקאמבק למועדון נעוריו.

בינתיים, יסמין בוריץ' נחת בישראל ויצטרף לאימוני הפועל חיפה. השוער, שנמצא חיובי לקורונה כבר החלים ולאחר שעבר תקופת בידוד בבוסניה יוכל לעמוד לרשות חיים סילבס במשחק הקרוב מול מכבי פתח תקווה.