(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5

אחרי מספר שנים בתור מאמן בליגה הלאומית, ניר ברקוביץ' יעשה את קפיצת המדרגה ויהיה המאמן הבא של בני יהודה. זה היה נראה שההודעה של הכתומים אמש (שני) הגיעה כרעם ביום בהיר, אבל ברק אברמוב חשב על מינויו ברגע שאלישע לוי סיים את דרכו וגם פנה לאייל ברקוביץ' על מנת להתייעץ איתו בנוגע לאחיו.

מה משך את אברמוב בברקוביץ'? בעלי בני יהודה אוהב מאוד את ניהול המשחק של אקס מכבי אחי נצרת, החילופים שמבצע והצורה בה הוא מגיב למה שקורה במהלך המשחק וזה בדיוק מה שהוא חיפש ביורש של אלישע לוי. השניים נפגשו בביתו של אברמוב ולטענת אנשי ההנהלה של המועדון הפגין בקיאות רבה בסגל, מה שהרשים אותם עוד יותר.

ברקוביץ' עזב למעשה לבני יהודה זאת למרות שעדיין יש לו חוזה באחי נצרת, אבל מבחינת הכתומים ניתן היה להביא אותו משום שהקבוצה מהלאומית הוציאה אותו לחל"ת. המאמן חיכה זמן רב להזדמנות להוביל קבוצה בליגה הבכירה וכרגע הוא נמצא במהלך קורס מאמני פרו, מה שאומר שיש לו אישור לעמוד על הקווים.

אז אחרי ששאלת המאמן נפתרה, בבני יהודה שואפים כעת גם להשלים את הסגל לקראת החזרה הצפויה למגרשים בחודש הבא. הפעולה היחידה שנותרה לכתומים היא צירוף חלוץ על חשבונו של דור ג'אן שעזב לפאסוס די פריירה הפורטוגלית וההערכה היא שאם חלוץ זר לא יגיע, ייתכן ששלומי אזולאי יגיע בסופו של דבר מבית"ר ירושלים.