(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
גיא מלמד. החלוץ יהיה הראשון שיכניע את טננבאום? (getty) (צילום: ספורט 5)
גיא מלמד. החלוץ יהיה הראשון שיכניע את טננבאום? (getty) | צילום: ספורט 5

ללא פאטוס בצ'יראי הפצוע, אבל עם הרבה ביטחון אחרי שלושה ניצחונות רצופים, מכבי נתניה תגיע מחר (שבת) לבלומפילד בתקווה להיות הראשונה שמצליחה לכבוש העונה מול המוליכה מכבי ת"א. החלוץ המונטנגרי אמור היה לעבור אתמול בדיקות אולטרסאונד, אך התפלא לשמוע שהיא נדחתה ליום ראשון.

אז מי יחליפו ב-11? סלובודן דראפיץ' יתן את הקרדיט בחוד לגיא מלמד. ההערכה היא שהמאמן ושי ברדה יערכו עוד שני שינויים בהרכב. ויקי כחלון יחליף את בן תורג'מן ואביב אברהם, שלא שותף בניצחון האחרון על הפועל ק"ש בשל הרחקה, יפתח במקומו של יחמיר היקה.

הבשורות הטובות מגיעות מכיוונם של יונס מלדה ודני עמוס. השניים שסבלו מרגישות בשריר, קיימו אימון מלא ויפתחו. "אנחנו לא מסתכלים על מכבי ת"א אלא רק על עצמנו", אמרו במועדון, "אם נמשיך בתוכנית המשחק שלנו ולא נסטה מהדרך, נוכל להוות יריב שקול".

בינתיים, ארגון האוהדים של נתניה קיבל הוראה לא להגיע עם דגלי או מוצרי עידוד למשחק, מאחר וחל איסור מוחלט להכניסם לאצטדיון. "מה אנחנו אשמים שאוהדי מכבי והפועל ת"א הדליקו אבוקות?" התפלאו אוהדי נתניה, "להפעיל סנקציות גם על מי שהתנהג כראוי זה בושה".

הרכב משוער: דני עמוס; כארם ג'אבר, טים הויבך, דולב אזולאי, ויקי כחלון (בן תורג'מן); אלמוג כהן, גבי קניקובסקי, אביב אברהם, רועי קהת; יונס מלדה, גיא מלמד.