(צילום: מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
המגן יושאל בינואר (צילום: מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
המגן יושאל בינואר (צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

ז'אנדו פוקס ומכבי חיפה, הסוף. סוכנו של הקשר הודיע למנכ"ל המועדון, אסף בן דב, שהשחקן לא יישאר בקבוצה בינואר וכי הוא מתכוון לשוב לאלאבס ממנה הושאל לקבוצה. בשיחה שהתנהלה בין השניים הסביר הסוכן כי הקמרוני מאוכזב מדקות המשחק שהוא מקבל ושהיה בטוח שהקריירה שלו בישראל תלך קדימה ולא אחורה.

"קשה לו לא לשחק. הוא יעזוב עם פתיחת חלון ההעברות", אמר הסוכן. במכבי חיפה בחרו שלא להגיב. גורמים במועדון ציינו שכל מי שנמצא בסגל יקבל את הצ'אנס להוכיח שמקומו בהרכב.

אתמול (רביעי) נחת בארץ סוכנו של איקוום אוטין, עמנואל וונדר. הסוכן נפגש עם בן דב ושמע ממנו כי אוטין יושאל ואין כוונה למכור אותו. הצדדים הסכימו כי המגן הניגרי הצעיר יעבור בהשאלה ללא תמורה. הצעה מקבוצה אחרת בישראל אין, ובכל מקרה המגן הבהיר כי הוא לא מתכוון להישאר בישראל.

"שוחחתי עם מכבי חיפה והבנתי שמאוד אוהבים את אוטין, אבל כרגע הוא לא אופציה ראשונה לעמדת המגן השמאלי. השחקן מחכה זמן רב להזדמנות ומשלא ניתנה לו החלטנו להיפרד לתקופה כדי שהוא יוכל לקבל דקות משחק משמעותיות יותר", אמר וונדר לערוץ הספורט.

בצד המקצועי ואחרי האכזבה מה-3:3 בסמי עופר נגד מ.ס. אשדוד, המאמן מרקו בלבול שוקל לבצע שינוי לקראת המשחק מול הפועל ב"ש. המאמן הודיע כי הקבוצה לא תחזור לשחק עם שלושה בלמים ולכן נראה שאם עאיד חבשי ישוב להרכב זה יהיה במקומו של אחד הבלמים: עופרי ארד או טרנט סיינסבורי. דולב חזיזה יהיה כשיר לקרב הצמרת.