(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
שועה יעמוד בפני ועדת משמעת (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
שועה יעמוד בפני ועדת משמעת (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מכה למכבי חיפה? במועדון מהכרמל חוששים שרז מאיר סיים את העונה. השחקן שמוערך מאד על ידי המאמן מרקו בלבול סובל מפציעה כרונית בירך כתוצאה מבעיית סחוס, ובימים האחרונים, עשרה חודשים אחרי שקיבל זריקה ייעודית במקום, הוא החל לסבול שוב מכאבים חדשים ואינו מסוגל להתאמן ללא תרופות. למאיר הובהר כי כל זריקה מיוחדת שקיבל אמנם מסייעת לו לשחק לתקופה קצרה, אבל פוגעת בסיכוי שלו להחלים לחלוטין. במידה וייכנס לניתוח, הוא יוכל לשוב רק בעונה הבאה.

בחיפה נתנו לשחקן לקבל את ההחלטה ויעמדו מאחוריו בכל הליך השיקום, בארץ או בחו"ל, כפי שעשו עם כל שחקן שנכנס להליך כירורגי. המשמעות במקרה כזה היא שמרקו בלבול יצטרך להחתים בינואר מגן בנוסף לקשר אחורי במקומו של ז'אנדו פוקס, שכפי שפורסם בערוץ הספורט, יחזור לאלאבס. לא מן הנמנע שהמאמן ידרוש גם שחקן קדמי נוסף, כששמו של כרים פריי נמצא ברשימות. "אנחנו חייבים עוד עומק לסגל", אמרו שחקנים בקבוצה.

היום נקבע משחק אימון של הירוקים נגד הפועל נוף הגליל, בו ישתתפו שחקנים שלא קיבלו לאחרונה דקות משמעותיות, כשלסגל הוזמנו גם שחקנים מקבוצת הנוער. רמי גרשון, מוחמד עוואד, ז'אנדו פוקס וגיא חיימוב ימשיכו להיעדר. שחקני ההרכב קיבלו מנוחה ולא יגיעו. שחקן נוסף שלא ייטול חלק הוא ירדן שועה, שטוען לכאבים בקרסול. החלוץ ספג בסוף השבוע מכה מתיקול לא מכוון של אעיד חבשי, אבל מאז כבר חזר להתאמן ואתמול הגיע למתחם וטען לפציעה.

שועה, כפי שפורסם, לא מיועד למכירה והבעלים יעקב שחר לא מוכן להתעסק כלל בנושא. אגב, החלוץ יעמוד לוועדת משמעת פנימית וייקנס על התנהגותו באימון המסכם, כשבינתיים טרם הוחזר לקבוצת הוואטסאפ של השחקנים.

עופרי ארד וארנסט מאבוקה, שקיבלו את הכרטיס הצהוב החמישי במשחק שלשום מול הפועל ב"ש, יחסרו מול סקציה נס ציונה במשחק גביע המדינה.