(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
מכבי חיפה מצאה פתרון? (דני מרון) (צילום: ספורט 5)
מכבי חיפה מצאה פתרון? (דני מרון) | צילום: ספורט 5

מכבי חיפה מקווה לקבל תמיכה מהאוהדים שלה במשחקי הקונפרנס ליג, אבל לאחרונה היא נאלצת להתמודד עם מחאה של חלקם למחירים אותם היא דורשת לשם כך. כעת, בשורות האלופה סיפקו הטבה לרוכשי המנויים זאת בתקווה למנוע את חרם הצרכנים של הקהל שלה: כרטיס נוסף לאחד המשחקים או כרטיס לגמר גביע הטוטו.

"אוהדים יקרים, ביום שלישי הקרוב אנחנו פותחים לראשונה בהיסטוריה באצטדיון סמי עופר משחקי שלב בתים באירופה. במועדון הוחלט לתת לכל מי שרוכש מנוי לקונפרנס ליג, את האפשרות לבחור בין: כרטיס נוסף חינם לאחד משלושת המשחקים בשלב הבתים (בשיווי של 100 שקלים) או כרטיס חינם לגמר גביע הטוטו (בשיווי 60 שקלים, כמות הכרטיסים מוגבלת. תינתן קדימות למנויי הליגה)", נכתב בהודעת המועדון.

"בנוסף, לטובת המשפחות ואוהדינו הצעירים, החליט המועדון להוציא מנוי במחיר מיוחד ומופחת  לילדים בני פחות מגיל 12 ליציעים אבי רן, משפחות ודרומי במחיר של 210 שקלים וליציע המזרחי במחיר של 300 שקלים. (יצוין כי רכישת מנוי ילד אינה מקנה כרטיס הטבה לאירופה/ גמר גביע הטוטו)", נכתב בנוסף. "בואו נמלא את סמי עופר בירוק לחורף חם ומרגש".

הקהל התרצה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
הקהל התרצה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

ומתברר שההטבה עשתה את שלה. "קהל יקר, אחרי ימים לא פשוטים והחלטה קשה שקיבלנו, המועדון הצליח להגיע להבנות מולנו ומול קול הקהל הרחב והחליט לחזור להחלטה המקורית שלו, של כרטיס חינם לגמר גביע הטוטו, בתוספת הוזלה במחירי מנויי ילדים עד גיל 12, שלנו היה מאוד חשוב נושא הדור הבא של אוהדי מכבי חיפה. מי שעדיין יהיה מעוניין בכרטיס נוסף לקונפרנס ליג יהיה זכאי לזה במקום כרטיס לגמר גביע הטוטו", נכתב בדף הפייסבוק של ארגון האוהדים "הקופים הירוקים".

"אומנם זו לא הוזלה ישירה במנויי הקונפרנס ליג, אך בהחלט מקל על הנטל הכלכלי של הקהל, ושמחים על כך שההנהלה הייתה קשובה. זה בהחלט התחלה של שינוי מבורך ביחסים בין הקהל למועדון. לפני הכל, אנחנו רוצים להגיד תודה לכם, הקהל החזק והמאוחד של מכבי חיפה, שנתתם לקול השפוי להכריע ותמכתם בהחלטותינו לאורך הדרך, שוב פעם נגיד, שרק ביחד, בחזית אחת, נצליח להשיג את מה שמגיע לנו".

"כחלק מהשיחות שלנו עם המועדון, סוכם כי תהיה שקיפות מלאה בתמחור כל הכרטיסים לפני כל המכירות העתידיות העונה, שבה נוכל לקבל החלטות יחדיו, כאמור, הדרך שלנו מול המועדון היא משותפת, אך לא בכל מחיר. אנו נמשיך לעמוד על העקרונות הללו, בשם כל אוהדי מכבי חיפה, מול כל גורם כזה או אחר שינסה לעשות עלינו סיבוב בגלל התמיכה ואהבה העיוורת למכבי, עד שהקו יתיישר. אנחנו קוראים לכולם לקנות מנויים לקונפרנס ולמלא את האיצטדיון בשביל מכבי. יאללה לחמם גרונות, נתראה בשבת. תכינו את הדרכונים".