(ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
"עושים מאמצים להעבירו", דומביה (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

צפירת הרגעה במכבי נתניה אחרי שהתברר שפציעתו של הקפטן אלמוג כהן ב-1:3 על מכבי פ"ת אינה רצינית והוא יהיה כשיר כבר למשחק מחר (רביעי) מול הפועל ת"א במסגרת גביע הטוטו. גם דני עמוס שספג מכה במרפק דיווח על הטבה משמעותית. הקבוצה תועמד לדין על קריאות גזעניות כנגד דומביה אלסאנה ממכבי פתח תקווה.

תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט להעמיד לדין משמעתי את מכבי נתניה בעקבות קריאות גזעניות. לפי דו"ח השיפוט ממשחק גביע הטוטו של היהלומים מול מכבי פתח תקווה, הקהל הצהוב נהם לעברו של דומביה אלסאנה במספר מקרים שונים. בעקבות כך, ברביעי (11.8, 17:00) יתקיים הדיון בעניינה של הקבוצה.

אבובאקר דומביה נחת אתמול וכבר הספיק לערוך אימון. במועדון היו משוכנעים שיוכלו למכור את השחקן מחוף השנהב אחרי האולימפיאדה אבל הקשר שנכנס כמחליף בתוספת הזמן בעט בשחקן ערב הסעודית ללא כדור והורחק.

"כרגע הוא פה אבל עושים מאמצים להעביר אותו", אמר גורם בקבוצה. על המשבצת של דומביה משחקים בין היתר חן עזרא, יניב מזרחי, אמיר ברקוביץ וגם גבי קניקובסקי יכול לשחק באגף.

במועדון העבירו מסר שגבי קניקובסקי יימכר רק לאירופה, אבל הדברים נאמרו גם בעסקת דיא סבע שבסוף עבר להפועל ב"ש. קניקובסקי מסרב להאריך חוזה ובסיום העונה אם יישאר הוא יוכל לעבור ללא תמורה, דבר שבמועדון מנסים למנוע נוכח ההשקעה הרבה בו כלכלית ומקצועית.