(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
שחקני הפועל ת
שחקני הפועל ת"א אחרי ההפסד (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

יש לנו מוליכה חדשה בטבלת ליגת העל. הפועל חיפה ניצחה הערב (שבת) 0:2 את הפועל תל אביב ועלתה למקום הראשון, כאשר האדומים מחודורוב רשמו הפסד ראשון העונה ונראו הרבה פחות טוב משלושת המשחקים הראשונים שלהם.

"יש לנו סיבה היום לחייך, ניצחנו", אמר אלישע לוי בסיום. "פעם ראשונה כאילו מבחן גדול עבורנו לשחק במגרש כזה מול קבוצה מצוינת, עם קהל כזה. לא שיש לקהל שלנו במה להתבייש, הוא הגיע ונתן הצגה. היה משחק אינטנסיבי ואני חושב שהקבוצה הטובה יותר ניצחה. הגענו מוכנים, ידענו את התבניות שלהם, ניצחון מאוד חשוב. מקום ראשון? אוקיי, זה בסדר, אבל לא העניין פה. המשחק הזה מלמד שצריך לספור את הפועל חיפה. יש לנו קבוצה מאוזנת, זרים מצוינים, ושלד טוב. זה הדבר החשוב, קבוצה בריאה".

סלים טועמה, שעמד על הקווים אצל המארחת, ניסה להסביר מה לא עבד: "פתחנו לא טוב את המשחק, חצי ראשון לא מי יודע מה שלנו, אבל התכוננו למשהו אחד במשחק הזה וידענו שהם יבואו למשחק וישחקו טקטי עם מתפרצות. זה מה שנפלנו בו, ידענו שהחלק ההתקפי שלהם טוב, ונפלנו במעברים שלהם ומשחק ההתקפה. מחמיצים המון? הגענו למצבים, פתחנו מצוין את החצי השני והיינו צריכים להבקיע לפחות שני שערים. אבל לא הצלחנו לעשות זאת, יש ימים כאלה, צריך להסתכל הלאה למשחק הבא".

בתוך כך, שופט המשחק, דניאל בר נתן, ציין זריקה של נקניקיות, כוסות ומצתים שפגעו בשחקני הפועל חיפה בדו"ח השיפוט. כתוצאה מכך, הפועל ת"א תעמוד לדין.