משוחררי נתניה בדרך לכפ"ס? מלמד וקהת (צילום: ספורט 5)
משוחררי נתניה בדרך לכפ"ס? מלמד וקהת | צילום: ספורט 5
יסיים את דרכו. רוצ'ט (צילום: לירון מולדובן) (צילום: ספורט 5)
יסיים את דרכו. רוצ'ט (צילום: לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

הפועל כפר סבא ועמיר תורג'מן ממשיכים בבניית הסגל לעונה הבאה כשהמטרה היא לשמור על השלד הקיים ולהוסיף כשלושה שחקני חיזוק שיהוו "שוברי שוויון". לעומת העונה החולפת, הפעם במועדון שואפים גבוה ומסמנים לעצמם שחקנים מובילים, כשהם חולמים לצרף את גיא מלמד ואת רועי קהת.

שני שחקני מכבי נתניה התבשרו השבוע כי הם רשאים לחפש לעצמם קבוצה חדשה לאחר שסירבו לקצץ 50 אחוזים משכרם. במועדון הירוק מעוניינים לצרף את השניים אך באותה נשימה מבינים כי שכרם לא יהיה נמוך ועל כן יאלצו לחכות להבטחת הישארותם של שאר שחקני הסגל, כמו עומר פדידה ואביב סולומון, על מנת להעריך את תקציבם בשביל המהלך.

בינתיים לא כולם צפויים להמשיך במועדון ונכון לרגע זה שגיא דרור ואדריאן רוצ'ט התבשרו כי הם לא בתכניות המקצועיות. באשר לג'ניה ברקמן, בעקבות קיצוצי הקורונה הבהירו לשחקן כי לא יוכלו לשדרג את חוזהו וכי הוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה חדשה כשפראלימני הקפריסאית על הפרק מבחינתו. גרשון קופי יהיה הזר היחיד שיוחלף בקבוצה וקשר אחורי זר יגיע על מקומו.

בתוך כך גם בצוות המקצועי צפויים שינויים, כשתורג'מן יצרף את גל וקנין, מאמן הכושר של סקציה נס ציונה איתו עבד בתחילת העונה, לצוותו. כמו כן במועדון החליטו לשפר את צוות האנליסטים והסקאוט שיסייעו למועדון לשרוד עונה נוספת בליגת העל. רביד גזל ימשיך לשמש כעוזר המאמן של תורג'מן.