(מאור אלקסלסי)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
הרן בעת החתימה (בני סכנין, רשמי)
הרן בעת החתימה (בני סכנין, רשמי) | צילום: ספורט 5

אוסמה חלאיילה יעזוב את בני סכנין? אביו של החלוץ המוכשר פנה למוחמד אבו יונס וביקש לשחרר את בנו להשאלה ולטענתו הוא מחזיק בהצעות מקריית שמונה ומ.ס אשדוד. למרות זאת, בקבוצה לא מתכוונים לשחרר אותו ובונים עליו לעונה הנוכחית.

בעבר מכבי חיפה עשתה ניסיון לרכוש אותו תמורת 200 אלף דולר, אך סכנין סירבה. ייתכן כי הנושא יעלה שוב על הפרק מכיוון שהירוקים השאילו את מוחמד עוואד ללך פוזנן הפולנית.

בינתיים, בני סכנין נמצאת במו"מ מתקדם עם חלוץ הפועל רעננה, כארם ארשיד. בין הנהלת סכנין לאשר אלון מתנהלות שיחות, כשהשחקן עצמו הביע רצון לשוב לליגת העל. תחילה עמד על הפרק טרייד שיכלול את מעברו של ארשיד לסכנין ומוטי מלכה יעשה את הדרך ההפוכה.

הנהלת רעננה אף הגישה הצעה, למלכה שנחשב לשם לוהט בליגה הלאומית ואף הוצע לו שכר גבוה מבסכנין, אך הוא הודיע להנהלה: "אני נשאר במועדון". כעת בסכנין עושים מאמצים לצרף את ארשיד שאמור לתת תוספת כוח לחלק הקדמי.

כשבמקביל, המו"מ עם קשר בני יהודה, איתן וולבלום תקוע לאחר שבין הצדדים התגלו פערים. הקשר הברזילאי, לואנדרסון, ככל הנראה רשם הבוקר את האימון האחרון שלו במדי המועדון. לאחר שכפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, החליטו לחתוך אותו וקשר אחר יצורף במקומו. לסכנין נוצרה בעיה בקישור לקראת המשחק נגד מכבי נתניה. עטאא ג'אבר בספק גדול לאחר שנפגע בקרסול והוא ייבדק.

הבוקר חתם בקבוצה השוער, תומר הרן לשנתיים באמצעות סוכנו, אדם קידן. הרן ששיחק בשנים האחרונות בסכנין, היה הקיץ בהתרשמות במכבי נתניה, אך לבסוף לא חתם. בשל העומס בסגל מספר צעירים וביניהם חמודי חלאיילה (אחיו הצעיר של אוסמה) ומוחמד עוואד צפויים לצאת בהשאלה.