(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
הרוויח את זה ביושר. כהן (אנצ'ו גוש) (צילום: ספורט 5)
הרוויח את זה ביושר. כהן (אנצ'ו גוש) | צילום: ספורט 5

ג'וש כהן קיבל הצעה להאריך את חוזהו בשנתיים נוספות. שוער מכבי חיפה, שהצטיין אתמול בניצחון 0:1 על הפועל ק"ש סיפר לחבריו בקבוצה כי את ההצעה בעל פה קיבל בשיחה שהתקיימה בינו לבין ההנהלה בשבוע שעבר.

בפגישה שהתקיימה במשרדים של מכבי חיפה השתתפו מלבד המנכ"ל, אסף בן דב גם אור שחר, בנו של נשיא המועדון יעקב שחר וסגן הנשיא, עוזי מור. במועדון אישרו את הידיעה.

כהן שחוזהו ישודרג למעט בעונה הקרובה, כשכמו כולם יקצץ בשכרו בשל הקורונה, נחשב להפתעה מאוד נעימה והתחבר מקצועית וחברתית בצורה יוצאת מן הכלל.

אחרי פציעתו של גיא חיימוב הוא הפך משוער מחליף לשוער ראשון והציג יכולת טובה, כשגם אתמול אחרי שלא התאמן עם יתר הקבוצה מההתחלה בשל שהייתו בבידוד,הציג יכולת טובה.

ימצא חיזוק להגנה? (אנצ'ו גוש) (צילום: ספורט 5)
ימצא חיזוק להגנה? (אנצ'ו גוש) | צילום: ספורט 5

מלבד עתידו של השוער, הירוקים החלו אתמול (ראשון) באופן רשמי את עידן ברק בכר. במשחק אמש, סגנית האלופה הגיעה ללא מעט מצבים, אך לא הייתה מספיק מרוכזת ליד השער. ירדן שועה שנכנס במחצית השנייה הרשים, כמו גם מוחמד עוואד ודולב חזיזה.

בחלק השני של המשחק הרמה ירדה ובקבוצה התייחסו לכך: "אנחנו בתוך מחנה אימונים לא פשוט ומדובר בתחילת עונה צריך להסיר עוד חלודה". כמו כן בקבוצה הביעו דאגה ממשחק ההגנה: "כולם רואים שאנחנו צריכים להתחזק בשחקן נוסף בחלק האחורי, חייבים בלם דומיננטי, אבל לא נביא רק כדי להגיד שהבאנו".