(באדיבות מכבי ת
(באדיבות מכבי ת"א) | צילום: ספורט 5

מכבי ת"א חגגה אתמול (חמישי) תואר ראשון לעונת 2020/21, כשניצחה גם במפגש השני את הפועל ב"ש 0:2 משערים יפים של איילון אלמוג ויונתן כהן. מי שלא עמד על הקווים וצפה במשחק מהבית עקב הבידוד הוא המאמן החדש של הצהובים יורגוס דוניס.

המאמן היווני שוחח עם פטריק ואן לוון לפני השריקה לגבי תוכנית המשחק. בלי קשר לתוצאה, דוניס ביקש שדן גלזר ודור פרץ לא ישחקו את כל 90 הדקות לפני ריגה. בנוסף, הוא דרש ששרן ייני ואנריק סאבוריט, שכבר כשירים לא יתלבשו, כדי לתת להם עוד קצת מנוחה לקראת המשחק החשוב ביותר במוקדמות ליגת האלופות ביום רביעי הקרוב.

כמו כן, במועדון היו מרוצים משחקני הרכש בן ביטון וטל בן חיים שקיבלו דקות ראשונות בצהוב והציגו יכולת מצוינת. "טל שיחק כאילו הוא לא עזב פה מעולם ולא כמו אחד שלא שיחק שנתיים כדורגל", אמרו בסיום במכבי ת"א בסיפוק. מי שאכזב היה עדן קארצב, כאשר דוניס יקבל החלטה אם להשאירו בסגל או להשאיל אותו עונה נוספת.

מי שהוחלף ולא מבחינה מקצועית הוא אופיר דוידזאדה, שחש ברע במחצית וביקש לצאת. שחר פיבן ומתן חוזז הפצועים יחזרו בעוד שלושה שבועות לאימונים מלאים. גם רוסלן ברסקי לא יהיה כשיר למשחק מול הלטבים. אורוש ניקוליץ' מתאמן בנפרד בגלל הבידוד ואיתי שכטר ישוב להתאמן עם יתר חבריו אחרי שסיים את הבידוד.