(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
בוזגלו במהלך הדרבי (אלן שיבר)
בוזגלו במהלך הדרבי (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אם היו חובבי כדורגל רבים בישראל שהניחוש הראשון שלהם היה שמאור בוזגלו יודיע היום (רביעי) על פרישה, הניחוש הזה התברר כמוטעה ומטעה. קשרה של הפועל תל אביב, שנפצע בדרבי התל אביבי האחרון, עדכן אתמול בעמוד הטוויטר שלו כי הוא יעלה הודעה רשמית היום, וכך עשה. אולם, ההודעה לא הייתה דרמטית במיוחד, שכן הכוכב סיפר על מצבו הרפואי הלא קשה במיוחד (ביחס לפציעות אחרות שעבר בקריירה).

"אני חי בעולם של ספקולציות והאמת? שהתרגלתי", כתב בוזגלו בעמוד האינסטגרם שלו. "כולם מנחשים מה יש לי, כולם הפכו לפרופסורים ואני? רואה, שומע ובעיקר מרגיש הכל. כבר ברגע שז'איר אמאדור נפל עליי, ידעתי שזו הברך, אני פשוט מכיר את הגוף שלי כל כך טוב וכפי שאתם יודעים, אני למוד ניסיון. המחשבות בראש מטלטלות וכל המתנה לבדיקה מרגישה כמו 40 שנה במדבר. אז הוקל לי כשהתבשרתי שמדובר בקרע קטן ברצועה הצידית (לא הצולבת ולא אותה הברך שהתרגלתם אליה, למיניסקוס שלום)".

לאחר מכן הוא התייחס לשיקולים שלו להמשך: "יש לי שתי אופציות העומדות בפניי ואף אחת מהן לא כוללת פרישה (אני חוסך לכם את השאלות): או שיקום שמרני קצר מועד במשך כ-6 שבועות, או ניתוח שישבית אותי לתקופה קצת יותר ארוכה. אתם יכולים לנחש לבד מה בחרתי. עכשיו הזמן שלי להתרכז בהחלמה לקראת העונה הבאה כדי להגיע לרמת מוכנות מקסימלית פיזית ומנטלית כמו שרק אני יודע. מה יהיה הלאה? אף אחד מאיתנו לא יכול לדעת וכל ניחוש יהיה לעג לרש. כבר למדתי בקריירה הענפה שלי שלתכנן זה מגניב, אבל בפועל רק הוא למעלה מחליט".

View this post on Instagram

אני חי בעולם של ספקולציות והאמת? שהתרגלתי. כולם מנחשים מה יש לי, כולם הפכו לפרופסורים ואני? רואה, שומע ובעיקר מרגיש הכל. כבר ברגע שז'איר אמאדור נפל עליי, ידעתי שזו הברך, אני פשוט מכיר את הגוף שלי כל כך טוב וכפי שאתם יודעים, אני למוד ניסיון. המחשבות בראש מטלטלות וכל המתנה לבדיקה מרגישה כמו 40 שנה במדבר. אז הוקל לי כשהתבשרתי שמדובר בקרע קטן ברצועה הצידית (לא הצולבת ולא אותה הברך שהתרגלתם אליה, למיניסקוס שלום). יש לי 2 אופציות העומדות בפניי ואף אחת מהן לא כוללת פרישה (אני חוסך לכם את השאלות ) או שיקום שמרני קצר מועד במשך כ-6 שבועות או ניתוח שישבית אותי לתקופה קצת יותר ארוכה. אתם יכולים לנחש לבד מה בחרתי. עכשיו הזמן שלי להתרכז בהחלמה לקראת העונה הבאה כדי להגיע לרמת מוכנות מקסימלית פיזית ומנטלית כמו שרק אני יודע. מה יהיה הלאה? אף אחד מאיתנו לא יכול לדעת וכל ניחוש יהיה לעג לרש. כבר למדתי בקריירה הענפה שלי שלתכנן זה מגניב, אבל בפועל רק הוא למעלה מחליט. תודה על הדאגה והאכפתיות, אני כאן - חזק מתמיד ️

A post shared by מאור בוזגלו (@buzaglomaor_11_official) on

בוזגלו פתח בהרכב של ניר קלינגר בדרבי בשבת האחרונה, והוחלף דקות ספורות לפני שריקת הסיום. באחד האימונים אחרי המפגש עם מכבי תל אביב, נפצע הקשר בברכו ונשלח לבדיקת MRI, שכאמור גילתה כי הוא סובל מפגיעה במיניסקוס.

בשנים האחרונות, הקריירה של בוזגלו נפגעה רבות מפיעות ברכיים. ב-2016/17 במדי הפועל באר שבע, השחקן נפצע לקראת סיום עונת האליפות השנייה של הקבוצה הדרומית, פציעה שלטענתו מנעה ממנו לחתום בבשיקטאש הטורקית. עונה לאחר מכן, במדי מכבי חיפה, הוא קרע את המיניסקוס ונעדר כעשרה חודשים מהמגרשים.

גם עונת 2019/20 לא האירה פנים במיוחד לבוזגלו, שהחמיץ חלק ניכר ממנה בעקבות מחלת הנשיקה. בסך הכל, הוא שותף ב-21 משחקי ליגה (12 מתוכם בהרכב), במסגרתם סיפק שלושה שערים ושלושה בישולים. הפועל תל אביב הייתה התחנה השמינית בקריירה הבוגרת של הקשר המוכשר, אחרי מכבי חיפה, הפועל פתח תקווה, בני סכנין, מכבי תל אביב, סטנדרד ליאז', הפועל באר שבע (עימה זכה בשתי אליפויות) ובית"ר ירושלים.