(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
יש סיכום (מאור אלקסלסי)
יש סיכום (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

ברק בכר עזב את הפועל באר שבע לפני חצי שנה וההצטרפות שלו למכבי חיפה לוותה בסאגה קצרה בנוגע לפיצוי. היום (שני), האדומים הודיעו כי היא הסתיימה באופן סופי וכי ההתעסקות במאמן, שהצעיד אותם לשלוש אליפויות רצופות, הסתיימה סופית והוא יקבל 150 אלף יורו.

"בעניין פרסומים שונים שעלו לגבי השיח שלנו עם ברק בכר לפיצוי כספי - במשך כל התקופה, התקיים שיח טוב ומכבד בין שני הצדדים. אנו שמחים לעדכן כי היום נסגר סופית הסכם הפיצוי עם ברק בכר. אנו מאחלים לברק הצלחה במכבי חיפה", נמסר מהפועל ב"ש.

להודעה של ב"ש, בכר הגיב עם פוסט נרגש: "את הפרידה מהקהל האדיר של הפועל ב"ש והמועדון הזה כבר עשיתי לפני כמה חודשים, באר שבע היא עיר של אנשים שתמיד נתנו לי הרגשה של בית, שהיו שם בטוב וברע, אנשים שנכנסו לי ללב. בימים האחרונים הגענו להסדר על סיום של ההתקשרות, ואני שמח שידענו לסיים את העניין בצורה ראויה וטובה".

"תודה לאלונה, אסי, עידו, ניר ואביתר על השנים יחד, תודה לעובדים המדהימים של הפועל ב״ש שהיוו עבורי משפחה, ושוב תודה לכל מי שהיה שם בחמש השנים הללו- ביציע, בבית, במילה הטובה ברחוב, ובחיבוק החם והאוהב. לעולם לא אשכח אתכם".

בנוסף, סיפקו בב"ש עדכון בנוגע לרכישת דוד קלטינס ומכירת מיכאל אוחנה: "לאור תקופת הקורונה, פרסנו את הסכום הכספי שאנו אמורים לקבל מבית"ר ירושלים לשני תשלומים, תוך קבלת בטוחות מתאימות. התשלום הראשון כבר התקבל והתשלום הנוסף יתקבל במהלך חודש ינואר".