(ברני ארדוב)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

מאמן מכבי נתניה, ריימונד אטפלד, הפתיע את השחקנים כשקבע להיום (שישי) את האימון המסכם בשעה 14:00 - שיא החום. במועדון הסבירו כי ההולנדי מעדיף לקיים אימון מסכם שלא יהיה רחוק משמעותית משעת המשחק ביום שלמחרת, ולכן לא קבע אימון בוקר מוקדם.

נתניה, שהפסידה במחזור הפתיחה 3:2 להפועל באר שבע, תארח מחר את בני סכנין כשהבוקר. במועדון עדיין מחכים לשמוע אם כל שחקני סכנין יצאו שליליים בבדיקת הקורונה שעברו, זאת לאחר שמאמנם אלדד שביט, שנפגש עם חולה מאומת, נכנס לבידוד עצמי. שביט, שבכל מקרה לא יגיע למשחק, היה בעבר מאמן הנוער של נתניה ועזב בהתראה קצרה לאחר שקיבל הצעה טובה יותר.

"אם המשחק יתקיים חייבים לנצח, כל תוצאה אחרת לא באה בחשבון", אמרו גורמים בקבוצה. מבחינת ההרכב, אטפלד מעדיף את עמרי גנדלמן על חשבונו של דולב אזולאי במרכז ההגנה לצד אקינסולה אקיניימי שיערוך בכורה. לאמק בנדה, שמציג יכולת טובה באימונים, לא צפוי להיות בסגל.

המאמן ההולנדי עדיין מחכה לרכש נוסף, אבל כרגע ייאלץ להסתדר עם מה שיש. כארם ג'אבר ויונס מלדה שלא שותפו מול הפועל ב"ש, בשל העובדה כי נאלצו להישאר בבידוד, יחזרו ל-11, בעוד אלמוג כהן עוד לא כשיר במאת האחוזים ואלעד שחף צפוי להחליפו. גיא מלמד, שלא נמצא בתוכניות ומתאמן בנפרד מהקבוצה, לא יהיה בסגל.

הרכב משוער: דני עמוס, כארם ג'אבר, אקינסולה אקיניימי, עמרי גנדלמן, זלאטן שחוביץ', אלעד שחף, אביב אברהם, גבי קניקובסקי, רוי קורין, חן עזרא, יונס מלדה.