הקשר נטש את המשחק מול בני יהודה (צילום: עודד קרני) (צילום: ספורט 5)
הקשר נטש את המשחק מול בני יהודה (צילום: עודד קרני) | צילום: ספורט 5
דקות ראשונות מאז הפציעה? אוחנה (באדיבות האתר הרשמי של בית"ר י (צילום: ספורט 5)
דקות ראשונות מאז הפציעה? אוחנה (באדיבות האתר הרשמי של בית"ר ירושלים) | צילום: ספורט 5

בית"ר ירושלים קיבלה בשורות רעות במיוחד: אתמול (רביעי) ביצע לוי גארסיה צילום ברגל, לאחר הפציעה ממנה סבל במשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה, והאבחנה הראשונית: קרע בשריר הירך האחורי. המשמעות - ע"פ ההערכות אצל הירושלמים, שחקן הכנף הטרינידדי עלול להיעדר בין 3 ל-4 שבועות מהמגרשים.

מעבר למשמעות המקצועית הישירה, מדובר במכה כלכלית - מאחר והסיכויים למכור אותו בחלון ההעברות הנוכחי הפכו לאפסיים; גארסיה, שכבר עבר פציעות דומות בקבוצתו הקודמת, עירוני קרית שמונה, צפוי לשוב לכשירות רק בסמוך לסגירת החלון.

ללא גארסיה, תחדש היום בית"ר את אימוניה לקראת המשחק בראשון נגד מ.ס. אשדוד. לאור העובדה שצברה שתי נקודות בלבד מששת האפשריות עד כה, היא איבדה סיכוי להגיע לגמר גביע הטוטו (ולהגן על תוארה), מה שהופך את המשחק לחסר חשיבות.

מי שכן עשוי לשוב לסגל, סוף סוף (מבחינתה של בית"ר), הוא מיכאל אוחנה - אחרי שנה של היעדרות. אוחנה, כזכור, נפצע במשחק גביע הטוטו נגד הפועל באר שבע, ועבר תקופת התאוששות ממושכת מהקרע ברצועה הצולבת. בבית"ר הביאו אותו כשחקן מוביל, ובונים עליו העונה, אבל גם יודעים שיצטרך להשתלב בהדרגה. ייתכן כי בשבת הוא יקבל דקות ראשונות מאז הפציעה ההיא בטדי.

עדיין לא ברור האם דן איינבינדר ואור זהבי יהיו בסגל. הקשר מצוי במתיחות מול ההנהלה בגלל הדרישה לקצץ יותר מיתר השחקנים. איינבינדר הנחשב לסמל, מסרב בשלב הזה. לקשר אין כרגע הצעות מישראל וגם אם יהיו, הן תהיינה בשכר נמוך משמעותית ממה שהורגל אליו במהלך הקריירה.

בסביבתו של השחקן טענו כי הוא לא ממהר לעזוב. המעמד של אור זהבי ירד משמעותית בעקבות הגעתו של אוראל דגני. הוא הפך להיות הבלם הרביעי, יש לו התעניינות מצד מספר קבוצות בליגת העל וביניהן בני יהודה.