מכתום לאדום? דור אלו (צילום: אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
מכתום לאדום? דור אלו (צילום: אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5
ישתפו פעולה? ורמוט ודמארי בסיום המשחק האחרון (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ישתפו פעולה? ורמוט ודמארי בסיום המשחק האחרון (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בהפועל תל אביב ממתינים, כמו כל הקבוצות, למו"מ מול משרד האוצר בתקווה לשמוע בשורות חיוביות, אך במקביל מכינים מאחורי הקלעים את התכניות לגבי הסגל. במועדון מחפשים אחר מגן ימני ואחרי שהעלו את שמו של בן ביטון מהפועל ב"ש, לערוץ הספורט נודע שגם דור אלו הוא אחד השמות שהעלו בחודורוב כאופציה לעמדה הזו. 

כידוע, אלו עבר בהשאלה מב"ש לבני יהודה בשנה החולפת וכעת הוא שחקן חופשי, מה ש"עובד" לטובתו של המגן. שכן, האדומים במקרה הזה יצטרכו לשלם רק את השכר של השחקן בלי דמי העברה.

בתוך כך, בהפועל ת"א עדיין לא קיבלו החלטה לגבי עומר דמארי, שסיים את החוזה שלו במועדון. בקרב הבעלים יש הערכה כלפי השחקן, והם יודעים ששחרורו של דמארי, שהוא אחד מהשחקנים האהובים ע"י הקהל, יגרום לתסיסה בקרב האוהדים.

על אחת כמה וכמה שחלק מהבעלים היו רוצים לראות את גילי ורמוט שב לחודורוב, כפי שכבר פרסמנו כאן בפברואר האחרון בהנהלה יודעים שמהלך שכזה צפוי להתקל בהתנגדות עזה מצד הקהל, שרובו לא סלח לורמוט על המעבר למכבי ת"א, ולכן במתחם חודורוב חושבים על כל ההשלכות.

לעניין אחר. שמוליק דודפור, צלם המועדון, הגיש היום מכתב לחברת האבטחה TQS בדרישה ל-280 אלף שקל בגין הנזקים הגופניים שנגרמו לו בדרבי שנערך בארבעה בדצמבר. כזכור, באותו משחק הושלכה אבוקה מהיציע של אוהדי מכבי ת"א שפגעה בראשו, ובעקבות כך הוא נזקק לטיפול בבית החולים.