(צילום: ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
ברדה וז'וסווה בימים שמחים יותר (צילום: ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
ברדה וז'וסווה בימים שמחים יותר (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

הכוכב הפורטוגלי של הפועל באר שבע שילם את המחיר: היום (שלישי) הודיעה הקבוצה מבירת הנגב כי תקנוס את ז'וסווה, לאחר התקרית באימון הקבוצה בה כמעט ותקף את עוזר המאמן אליניב ברדה (שפורסמה לראשונה באתר ערוץ הספורט). זאת, בתום פגישה שקיים השחקן עם מנכ"ל הקבוצה אסי רחמים. כמו כן, הוא הושעה ממשחק האימון שנערך הערב נגד בני יהודה בו ניצחו האדומים 1:2 וישוב לאימונים רק ביום חמישי.

לאחר הפרשה פרסם ז'וסווה התנצלות ברשתות החברתיות בה כתב: "הבוקר נקראתי לשיחה עם אסי רחמים והובהר לי כי מעשיי אינם מקובלים ולא יעברו לסדר היום במועדון. אני לוקח אחריות על המעשה, אתנצל בפני אליניב, בפני הקבוצה והצוות על המעשה שלי ואשלם קנס כספי".

"בין היתר, הוחלט שלא אשתתף במשחק האימון ואתאמן בנפרד עם מאמן הכושר. שום דבר, גם לא הרצון לנצח בכל מחיר והתשוקה למשחק לא מצדיקים את מה שעשיתי. אני מצר על כך ורוצה להתרכז רק באתגרים הרבים שעומדים בפנינו בימים הקרובים".

כזכור, אתמול באימון הפועל באר שבע התרחש עימות מילולי חריף בין הקשר הפורטוגלי לבין עוזר מאמן הפועל ב"ש. זה קרה לאחר שברדה, שהעביר את האימון שרק שריקה שלא מצאה חן בעיני הפורטוגלי - וזה, בתגובה, קילל את ברדה. הניצים התקרבו אחד לשני, כמעט על סף תקרית פיזית, אבל שחקנים הפרידו ביניהם והאירוע נרגע.

כאמור, הפועל ב"ש ניצחה 1:2 את בני יהודה במשחק אימון תודות לשני שערים בחמש דקות של קייס גאנם (50) ורותם חטואל (55), שגם בישל את השער הראשון.