(אודי ציטיאט)
(אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

הפועל חדרה רוצה לסיים את העונה במקום השמיני, ומחר (חמישי) תפגוש את מ.ס אשדוד למחזור הנעילה. סגל מלא יעמוד לרשותו של המאמן שרון מימר, שימשיך להעניק דקות לשחקנים צעירים. השוער הניגרי, אוסטין אג'ידה, צפוי לקיים את משחק הפרידה שלו לאחר שלוש עונות במועדון. שחקנים רבים ובהם אליאל פרץ, רועי זיקרי, מוחמד אבו פאני, יהב גורפינקל וסולומון דניאל ייפרדו גם הם.

הצוות המקצועי ציין הבוקר את האימון האחרון של עוזר המאמן, רון קלר, שמונה למאמן קבוצת הנוער. מאמן הכושר דוד בובליל והמעסה יקיר סבח דאגו לעוגה חגיגית. כמו כן, קפטן הקבוצה מנשה זלקה חגג יום הולדת 30 ודאג לשולחן מכובד לכבוד המאורע.

בתוך כך, בחדרה כבר חושבים על העונה הבאה. החלוץ הברזילאי, לוסיו מריניאו, קיבל הצעה להמשיך במועדון לעונה שלישית במידה ויסכים לקצץ כ-30% משכרו העונה, שעמד על כ-120 אלף דולר. לוסיו ביקש מחדרה מספר ימים לחשוב על ההצעה, לאחר שבינואר דחה הצעה אחרת בסכום גבוה יותר. החלוץ אמר להנהלת חדרה כי הוא מחזיק בהצעה ממכבי נתניה וכן מהליגה הטורקית.

שחקן הכנף, רודריג בונגונגי, שסיכם את תנאיו בחדרה, ממתין לוויזה בכדי להגיע לישראל. הקמרוני הגיע לסיכום עם קבוצתו הסלובנית, טבור סצ'אנה, שהוא יחדל מלשחק ורק יתאמן עד העזיבה.

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה; דיא לבאבידי, חגי גולדנברג, מנשה זלקה, ויסאם רבאח, יהב גורפינקל; גלעד אברמוב, מוחמד אבו פאני, יונתן לוי (ג'ורג' פוצ'יבה); רועי זיקרי ולוסיו מריניאו.