(צילום: ברני ארדוב)
(צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
בדרך להתנהלות משפטית? אלקסלסי (צילום: אייל ספקטור)
בדרך להתנהלות משפטית? אלקסלסי (צילום: אייל ספקטור) | צילום: ספורט 5

מכבי נתניה מחפשת חיזוק למרכז ההגנה - וכבר יש שם ספציפי שהיא מעוניינת לצרף: הקבוצה פתחה במשא ומתן עם מכבי תל אביב על צירופו בהשאלה של הבלם פאדי נג'אר; יחד עם זאת, המועדון מעיר היהלומים גם מבקש להכניס בעסקה אופציית רכישה, וכרגע הסכומים שאותם דורשת האלופה גבוהים. השיחות בין הצדדים נמשכות.

נג'אר, אגב, גדל במחלקת הנוער של מכבי נתניה. הוא עבר ממנה להפועל תל אביב, כחלק מעסקת ארון שוינפלד, ומהאדומים עבר אל היריבה העירונית. כעת, הבלם בן ה-22 עשוי לשוב למועדון נעוריו.

בעניין אחר, מחלקת הנוער של מכבי נתניה הושבתה מפעילות. הסיבה: האגרונום שמטפל בדשא, בעל הקיוסק ושלושה שחקנים בקבוצת הנוער חשו ברע ונמצאו חיובים לבדיקת קורונה. נתניה ביקשה לדחות את המשחק הראשון בליגת הנוער נגד בני סכנין ובהתאחדות הסכימו לדחייה קצרה של מספר ימים. מנהל מחלקת הנוער ישראל צרפתי החליט לא לקחת סיכון והשבית את כל המחלקה מאימונים.

בינתיים, בקבוצה ממשיכים לחפש קשר כנף והאוהדים כבר מתחילים לשדר לחץ ברשתות החברתיות. "לא נביא שחקנים רק כדי להגיד שהבאנו", אמר גורם בקבוצה, "הצוות מחפש שחקנים איכותיים שיוכלו לסייע במטרות".

מי שצפוי להגיש בוררות נגד המועדון הוא השוער גולן אלקסלסי שמחזיק בחוזה לשנתיים נוספות במועדון ובשלב זה לא מצא קבוצה חדשה ולא מגיע לאימונים. סוכנת השחקנים ויקי ואקנין שמייצגת את השחקן מתנהלת מול מכבי נתניה בנושא. אלקסלסי הצליח להישאר עם הפועל עפולה בליגה הלאומית, כנגד כל הסיכויים ומי שהיה עד לפני מספר שנים שוער הנבחרת הצעירה מחפש קבוצה חדשה.