ילבשו חולצה אחרת? גלזר, כהן ופרץ חוגגים בצהוב (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ילבשו חולצה אחרת? גלזר, כהן ופרץ חוגגים בצהוב (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
עובר ליעדים חדשים? סבוריט (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
עובר ליעדים חדשים? סבוריט (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אחרי שכבר זכתה באליפות, מכבי תל אביב ממשיכה להתכונן לקראת שינוי מהותי בחוליית ההגנה: אחרי שנודע כי ז'איר אמאדור ואנדרה ג'ראלדש צפויים לעזוב, ייתכן והיא תאבד גם את המגן אנריק סאבוריט. לבאסקי אמנם יש חוזה לעונה הבאה, אבל הוא רומז כי ייתכן וזה הזמן ליעדים חדשים מבחינתו. בכל מקרה, הנושא עדיין פתוח ויתבהר בימים הקרובים. הקבוצה תנסה להשתחרר גם מחוזיהם של אנדראס יאניוטיס ואורוש ניקוליץ'. בכל מקרה, קיימת אפשרות סבירה כי בעונה הבאה האלופה תצטרך לעלות עם מצבת זרים שונה לחלוטין - מזו שהכירו בשנתיים האחרונות.

בנוסף, במועדון מודעים לכך ששלושת הכוכבים הישראליים של הקבוצה - יונתן כהן, דן גלזר ודור פרץ פוזלים לאירופה, וצפויים להציב על כל אחד מהם תג מחיר שינוע בין 2.5 ל-3 מיליון יורו. בינתיים, כהן כבר הספיק להוציא דרכון פולני, מה שייקל עליו את האפשרות לצאת ליבשת. מכבי עדיין מקווה שאייל גולסה יישאר עונה נוספת בקבוצה, יחד עם הקפטן שרן ייני ואיתי שכטר שצפויים לחתום לעונה נוספת. מלבד זאת, הצהובים עדיין מנסים לצרף את ג'ורדן קאדירי.

בינתיים, אצל הצהובים עדיין ממתינים להכרזה על המאמן הבא, כאשר כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט, גונסאלו גרסיה היה ונותר המועמד המוביל. במקביל, ביוון דווח הבוקר (חמישי) כי גם איוון יובאנוביץ' מועמד.

אמש, חגגו שחקני הקבוצה את סיום הליגה בת"א, ללא דור מיכה ועומר אצילי. גם היום, עדיין לא ברור מה יהיה גובה התקציב או הקיצוץ שיידרש מהשחקנים, אך נראה כי אם מוקדמות ליגת האלופות ייחלו בחודש אוגוסט (עוד פחות מחודש), הקבוצה שוב לא תהיה מוכנה, ואולי תתמקד שוב במאבק על תואר האליפות.