(צילום: יוסי שקל) (צילום: ספורט 5)
(צילום: יוסי שקל) | צילום: ספורט 5
חבר וותיק. (מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
חבר וותיק. (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

בני סכנין משוועת לחיזוק לאחר שני ההפסדים במחזור הפתיחה. מזה תקופה ארוכה מנהלת הקבוצה מו"מ עם חלוץ הפועל רעננה, כארם ארשיד ונראה היה שהעסקה על סף סגירה. בעקבות הסחבת הוא נוטה שלא להצטרף, למרות שבבני סכנין הסכימו לרב תנאיו.

שם נוסף שעלה כחיזוק לעולה החדשה בימים האחרונים הוא לא אחר מאשר רובן ראיוס. הקשר הספרדי בן ה-34 שרשם תקופה טובה במכבי חיפה, הוזכר כמועמד להצטרף.

ראיוס שיחק בארבע העונות האחרונות באנרתוזיס פמגוסטה הקפריסאית, כולל אחת בה הוא הציג יכולת אדירה, כשכבש 14 שערים ושישה בישולים ב-22 הופעות.

ראיוס שהפך לשחקן חופשי רשם את משחקו האחרון לפני יותר מחצי שנה מכיוון שהקורונה הביאה להפסקת הליגה הקפריסאית. לרבים כמובן זכורה התקופה שלו בישראל בגלל התיקול החריף שביצע, אשר הוביל לפרישתו של רפי דהאן.

בבני סכנין בוחנים את עלויותיו ועשויים להיכנס עמו למו"מ. ראיוס שיחק במשך שנתיים במכבי חיפה וכבש 25 שערים בכל המסגרות. הוא אף שיתף פעולה עם שני שחקני סכנין, עטאא ג'אבר וסארי פלאח.

בתוך כך בסכנין עדיין לא נרגעו מגל ההידבקויות במועדון. היום הקבוצה הודיעה על שחקן שישי שנמצא חיובי לנגיף הקורונה, כאשר עלי אבו ריא שנכח בתבוסה למכבי נתניה וישב לצידו של מחמוד קנדיל ביציע נדבק גם הוא. איהאב גנאיים דיווח גם כן על תסמינים ועבר בדיקה.

אבו ריא התאמן עם הקבוצה עד יום לפני המשחק נגד נתניה ושהה עם השחקנים בחדר ההלבשה, עד שנמצא חיובי. בקבוצה כעת, הגדירו את המשחק בו הפסידו 7:0 למכבי נתניה כ"משחק הקורונה". במועדון מעוניינים ללכת להליך משפטי ולדרוש משחק חוזר, בתנאים שהינם הוגנים יותר.