(צילום: מאור אלקסלסי)
(צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
נמצא חיובי, ואחריו כמעט קבוצה שלמה. שביט (צילום: מאור אלקסלסי)
נמצא חיובי, ואחריו כמעט קבוצה שלמה. שביט (צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

שעות ספורות לשריקת הפתיחה, ועדיין ענן גדול של אי ודאות מרחף סביב משחק ליגת העל הערב בין מכבי נתניה לבני סכנין: אצל האורחת טוענים היום (שני) כי קיבלו הודעה מפורשת ממשרד הבריאות לפיה כל אנשי הצוות והשחקנים נדרשים להיכנס לבידוד. למרות כל זאת, מנהלת הליגה עדיין איתנה בדעתה לקיים את המשחק, ולא לדחותו בשנית אחרי שכבר נדחה מהשבת האחרונה. בשעות האחרונות מפעילים בסכנין לחץ על המנהלת לדחות את קיום המשחק, בשל ההכנה הלקויה והחיסורים הרבים בסגל הקבוצה לקראת המשחק.

ובינתיים, ישנה סיבה רצינית לדאגה. הקבוצה מהמגזר כבר הגיעה להתמודדות באצטדיון בנתניה עם כל שחקני הסגל, כולל אלה שסובלים מתסמינים של הנגיף. יש לציין שהבדיקות של השחקנים יצאו שליליות.

כזכור ביום שישי נמצא כי מאמן הקבוצה, אלדד שביט חיובי לנגיף הקורונה. במועדון ביצעו סבב בדיקות בו נמצא כי השוער, ראמי חמאדה חיובי לקורונה. מספר שחקנים, בהם סארי פלאח וחסן חילו דיווחו על תסמינים למרות שהם יצאו שליליים בבדיקה. במועדון נמצאים עמם בקשר רציף, עלי עותמאן קיבל הודעה ממשרד הבריאות להיכנס לבידוד. גם החלוץ, מוטי מלכה שהה לצד חולה מאומת שלא במסגרת הקבוצה ונמצא שלילי בבדיקה.

בשל החשש מגל הידבקויות במועדון מעוניינים לדחות את המשחק למועד מאוחר יותר. כזכור, המשחק כבר נדחה משבת. בהיעדרו של מחמוד קנדיל הפצוע וחמאדה החיובי, השוער השלישי תומר הרן יפתח בין הקורות במידה והמשחק בכל זאת יתקיים.