(עודד קרני)
(עודד קרני) | צילום: ספורט 5

סערת עלי מוחמד ממשיכה להטריד את בית"ר ירושלים. הקבוצה תמריא ביום ראשון למחנה האימונים בפולין, אך כרגע מתמודדים במועדון עם הכעס של הבעלים, משה חוגג, כלפיי קומץ האוהדים שכזכור, קראו קריאות גזעניות נגד הקשר הניז'רי, עלי מוחמד באימון הפתיחה הרשמי ביום רביעי.

כ-1000 אוהדים הגיעו הבוקר (שישי) למתחם האימונים בית וגן בכדי לתמוך בעלי מוחמד ובמשה חוגג. נראה כי רוב אוהדי הקבוצה תומכים בצעדים של הבעלים וכן בקשר. האוהדים שהגיעו שרו לשחקן: "אנחנו אוהבים אותך", בהמשך הם פרצו למגרש, הפשיטו את השחקנים, הניפו את מוחמד באוויר, עטפו אותו בצעיף וקראו לו :"אנחנו איתך". אוהד שנכח במקום התעלף וטופל.

חוגג, שלא נכח באימון בעקבות חופשה פרטית, החמיא למפגן התמיכה של האוהדים ברשתות החברתיות: "תשובה מוחצת לגזענות! ארץ ישראל היפה, נשים, דתיים, חילונים, ילדים, מבוגרים, מכל הצבעים וכל הסוגים, באו להראות שהרוב הדומם יודע גם לשאוג והוא שאג בשמו של עלי מוחמד! מרגש עד דמעות, תודה לכם אנשים יפים".

 

כזכור, לאחר אותם אירועים הודיע הבעלים כי הוא שוקל את המשך דרכו במועדון ואף שוחח על כך עם אלי אוחנה, מוני ברוש ויוסי בניון. אלא שההערכה היא שחוגג יישאר במועדון, על אף שאותו קומץ אוהדים בהחלט גורמים לו למחשבות טורדניות.

הקשר הניז'רי עצמו לא מביע דאגה מהמצב, ולחבריו לקבוצה הוא משדר עסקים כרגיל. השחקן מקבל תמיכה משותפיו לחדר ההלבשה, כשהמטרה היא ברורה: לגרום לכל הקהל לשנות את עמדתם בנוגע אליו ולשמו.

צפו באוהדים שהגיעו לאימון >>>

מבחינה מקצועית, הקיצוני, לוי גארסיה, ערך אתמול את אימון הבכורה שלו במדי בית"ר ירושלים. השחקן מטרינידד וטובגו ערך ביום רביעי בדיקות רפואיות אותן עבר בהצלחה, זאת לאחר שהצטרף באיחור ליתר חבריו בעקבות השתתפותו בטורניר ה"גולד קאפ". בצוות המקצועי מקווים כי הקיצוני שנרכש מעירוני ק"ש יתאקלם בהקדם.

מי שלא יטוס עם הקבוצה לפולין בתחילת השבוע הבא הוא ז'אורז'יניו. הברזילאי לא נמצא בתוכניות של הצוות המקצועי בראשות רוני לוי ואף עשוי להיות מוקפא.