(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
לוסיו. יגיע להפועל? (עודד קרני) (צילום: ספורט 5)
לוסיו. יגיע להפועל? (עודד קרני) | צילום: ספורט 5

"אדי גוטליב רוצה לשחק ברוסיה, נקודה. הוא רוצה רק לרוסיה, זה החלום שלו והוא גם אמר לנו את זה", כך אמרו בהפועל ת"א היום (שלישי) לגבי הבלם, שעשוי לעזוב את המועדון בזמן הקרוב.

אורנבורג, כידוע, שיפרה את הצעתה והגישה לאדומים הצעה רשמית על השחקן בגובה של כ-300 אלף אירו (ההצעה הראשונה עמדה על 180 אלף אירו). הנהלת המועדון אמנם דרשה 500 אלף אירו, אך בחודורוב טענו כי גם ב-400 אלף אירו העסקה הזו יכולה להיסגר, כך שייתכן מאוד שהמו"מ, שנפתח בעקבות ההצעה החדשה, יצלח. בהפועל מבינים כי גוטליב נחוש לצאת לרוסיה וכי יהיה קשה לעמוד בדרכו, למרות שהוא מחזיק בחוזה לעונה הבאה.

בתוך כך, אחרי ההודעה הדרמטית של לוסיו בנוגע לכך שהוא רוצה לעזוב את הפועל חדרה לאתגרים חדשים וכי החלטתו היא סופית, בהפועל מחכים כעת ל"אור ירוק" מהחדרתים על מנת לשוב למו"מ, אך טרם קיבלו אותו.

כזכור, בחדרה ביקשו מהאדומים לעצור בשלב הזה את הניסיונות לצרף את החלוץ, ובעקבות היחסים הטובים בין המועדונים, בהפועל נענו לבקשה והבהירו להם כי הם יורדים מהעניין. בעקבות כך, האדומים קיבלו זכות ראשונים על לוסיו, אך סיפרו כי לא ינקטו בשום מהלך ללא האישור של חדרה. "אם חדרה תחליט למכור נחזור למו"מ. עד אז לא נעשה כלום". לברזילאי יש סעיף שחרור של 300 אלף אירו, אך כמובן שבחודורוב ינסו לבצע טרייד ולא לשלם את מלוא הסכום. 

לעניין אחר, הערב בשעה 17:30 ניסו אביטן יערוך ניסוי כלים ראשון, כשהאדומים ישחקו מול הפועל קטמון במשחק אימון (דירו ישיר באתר ערוץ הספורט). מאור בוזגלו ישחק ויערוך בכורה, וכך צפויים גם שאר שחקני הרכש דוגמת יואב ג'רפי ואור אינברום. גם עומר דמארי, שמתאושש מפציעה בברכו, צפוי לשחק כרבע שעה.