(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
לוסיו. חזר להתאמן (צילום: דני מרון) (צילום: ספורט 5)
לוסיו. חזר להתאמן (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5

הסערה סביב חלוץ הפועל חדרה, לוסיו מרינאו, הגיעה. החלוץ שהחליט להחרים את האימונים של הקבוצה ערך הערב (שלישי) שיחה עם היועץ המקצועי אורן גולן ושב להתאמן כרגיל. בהנהלה הבהירו לשחקן כי ברגע שתגיע הצעה שתשלם את סעיף השחרור, חדרה לא תעמוד בדרכו של הברזילאי.

מוקדם יותר על רקע כתובת גרפיטי שנכתבה כנגדו במתחם האימון, במועדון הופתעו מהסירוב של החלוץ לחתום על הארכת חוזה, למרות שהפועל תל אביב הודיעה שהיא יורדת ממנו ואף יותר הופתעו מהפוסט שפירסם החלוץ ברשתות החברתיות.

בחוזה החדש, לוסיו אמור היה להרוויח 100 אלף דולרים בעונה, כאשר הקבוצה שידרגה את דירתו ורכבו לבקשתו. בכך לוסיו אמור היה להפוך למשתכר הגבוה בכל הזמנים בהפועל חדרה. בהנהלת חדרה ובצוות המקצועי נפגעו מההתנהלות של הברזילאי שסעיף השחרור שלו עומד על 300 אלף דולרים. בחדרה שוללים טרייד, כאשר מבחינתם רק הסכום הכספי הדרוש יגרום להם לשחרר את לוסיו.

הפועל חדרה השלימה רכש נוסף והגיעה היום לסיכום עם אביב סולומון. המגן השמאלי שיחק בשנתיים האחרונות במ.ס אשדוד ויחזק את חוליית ההגנה של אורי גוטמן.

בינתיים, ממשיכה הקבוצה באימוניה. מולאט גברה בן ה-22 ששיחק בעונה שעברה במכבי יבנה ונבחן בחדרה, מרשים עד כה. כמו גם שגיב סולומון (23), ששיחק בעונה החולפת בהפועל רמת השרון. מחר אורי גוטמן יוכל לקבל אינדיקציה בנוגע לנבחנים, כאשר הקבוצה תפגוש את הפועל אום אל פאחם למשחק הכנה. קווין ואן קיפרסלויס ואמיר בילאלי ישותפו ולאחר מכן תתקבל החלטה אם לצרפם.