(צילום: מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
הפועל חיפה נערכת לסיום עונה פנטסטית מבחינתה. האדומים מהכרמל מסיימים במקום הרביעי, עם פוטנציאל להגיע לאירופה עונה הבאה, כשלפניהם עוד משימה אחרונה: המשחק נגד היריבה העירונית. מבחינת המועדון מה שיהפוך את העונה מטובה מאוד למצויינת זה ניצחון מחר (שבת, 18:30) בדרבי מול מכבי חיפה, כשברור לכל שקל זה לא הולך להיות. 

"אפשר להגיד שלקחנו אליפות בליגה שלנו העונה", אמרו במועדון. " צריך להיות הוגנים ולהגיד שנגד הגדולות פקששנו, הם ליגה מעלינו מבחינת יכולת ותקציב, אבל מחר זה משחק אחד והכל יכול לקרות".

מאמן הקבוצה רוני לוי ערך היום אסיפה אחרונה לעונה זו ובה אמר לשחקנים: "אני גאה בכל אחד ואחד ממכם על הדרך היפה שעשינו העונה. ההתנהלות שלכם באימונים ואחד עם השני היתה יוצאת מהכלל. הוכחתם אופי לאורך כל הדרך גם ברגעים הקשים. יש לנו עוד משימה אחת, מחר משחק מול יריבה יוצאת מהכלל במשחק חשוב מאד למועדון ולקהל שלנו".

"אנחנו צריכים לתת עוד מאמץ של 1000 אחוז לפני שיוצאים לפגרה כדי לסיים את העונה המצוינת הזו בטעם טוב". גם אוהד הקבוצה, עדן סגל, שוחח עם השחקנים לפני האימון וביקש מהם לעשות כל מאמץ לנצח את הדרבי בשביל הקהל.

רוני לוי יגיע להתמודדות בסגל מלא כשעדיין ישנה התלבטות האם לכלול את מוחמד קמארה בסגל או לא. שחקן ההתקפה לא משקיע את כל כולו באימונים לאחרונה כפי שמספרים במועדון, ככל הנראה בשל העובדה שהוא כבר חתום בקבוצה אחרת לעונה הבאה. לוי ערך איתו שיחה אישית בה ציין בפניו: "עשית עונה מצויינת, מבקש ממך לסיים אותה גם בכבוד".

בתוך כך, במועדון גם חושבים כבר על העונה הבאה. אליאל פרץ, כפי שכתבנו, הוא שם חם בצוות המקצועי של האדומים שהיו שמחים לראות אותו חוזר לשורות המועדון, ואליו התווסף לאחרונה גם שמו של יונתן כהן, שבהנחה ויגיע להבנות מול מכבי תל אביב על שיחרור, האדומים מהכרמל ישמחו להחזק בו.  

ההרכב המשוער של הפועל חיפה: ניב אנטמן; נועם בן הרוש, פרננד מייאמבו, דניס פוליאקוב, אורן ביטון (ינון אליהו); איתמר נוי, לירן סרדל, נאור סבג, תומר יוספי; דמיטרי אנטלייבסקי וגיא מלמד.