(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

התפרקות. הפועל באר שבע אמנם הבטיחה את המקום השלישי בליגת העל עוד לפני המחזור האחרון, אבל לא ככה היא רצתה לסיים אותה, ביכולת הכי גרועה שרק יכולה להיות, רגע לפני גמר הגביע. הערב (שבת), היא הובסה 4:1 על ידי בני סכנין, ואליניב ברדה צריך להיות מודאג מאוד לפני המשחק שיכול להבטיח לו בכל זאת תואר העונה.

עוד לפני שנגיע למחמאות על בני סכנין, ובהחלט מגיע למארחת על המשחק הערב ובכלל על העונה שלה, אין ספק שהסיפור הוא באר שבע, שבשבוע האחרון ספגה 11 שערים בשלושה משחקים, ונראית מפורקת, גם בהגנה, ובעיקר מנטלית. גמר גביע הוא כידוע סיפור אחר לחלוטין ובהחלט ייתכן ששחקני באר שבע ישימו את הכל בצד, אבל לא ככה רצה אליניב ברדה להגיע למשחק הכי חשוב של העונה.

גם הערב, זה התחיל רע מאוד עבור ב"ש, עם שער של תאג`י אחרי כ-45 שניות. במחצית השנייה, רותם חטואל הצליח להשוות בדקה ה-53 בשער מקרי, אבל ההמשך הייתה חגיגה של סכנין, כאשר המחליפים, בסיל חורי וזאהי אחמד שינו ואת המשחק, עם צמד של הראשון ושער של זאהי אחמד שחתם את החגיגה, במשחק בו סכנין הייתה יכולה להבקיע לפחות שני שערים נוספים.

ואי אפשר כאמור בלי מילה טובה לסכנין, ובעיקר למאמן שלה סלובודן דראפיץ`, שסוגר את אחת העונות הטובות בקריירה שלו עם חיוך. כעת, המבחן של המועדון יהיה לאפשר למאמן המשכיות ושקט גם במהלך העונה הבאה, עם בירם כיאל שיהיה אמון על בניית הסגל כמנהל הספורטיבי. אבל בינתיים, בקבוצה ייצאו לפגרה עם המון שביעות רצון ותקווה לעתיד.