(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
אשכנזי. יקבל דקות משמעותיות (מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
אשכנזי. יקבל דקות משמעותיות (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

כשהם רחוקים נקודה אחת ממכבי ת"א, ואחרי שתי תוצאות תיקו רצופות, מכבי חיפה נערכת למפגש מחר (שני) מול מ.ס. אשדוד. בכרמל מודעים לכך שמכבי ת"א עשויה להגדיל את הפער בפסגה לארבע נקודות לפני כן, ולמרות הניסיון להפסיק עם העיסוק במשחק העונה, לכולם ברור שבשלב הזה של העונה אסור למעוד.

בחיפה ישנה ציפייה מצ'ארון שרי, עומר אצילי ודולב חזיזה להוביל את הקבוצה במשחקים המכריעים ולתת את הערך המוסף. אצילי אמנם בישל נגד מכבי ת"א, אך לא היה במיטבו וזכה לגיבוי: "היה לו רצון גדול להוכיח, במועדון מאמינים בו". חזיזה היה הבולט מבין השלישייה במשחק האחרון והציפייה שמחר כולם יתעלו.

מסתמן שברק בכר ימשיך להעניק קרדיט לאצילי, שרי וחזיזה על מנת להכריע את המשחק במחצית הראשונה. בשלושת משחקיה האחרונים מכבי חיפה ירדה למחצית ביתרון, אך ניצחה רק במשחק אחד (מכבי נתניה).

בהיעדרו של חוסה רודריגס, צפוי יובל אשכנזי לקבל דקות משמעותיות לאחר שלא שותף נגד מכבי ת"א. לאשכנזי יש 51 דקות במצטבר ב-12 משחקיה האחרונים של הקבוצה, כשבחלקם נעדר בשל פציעה.

אתמול ציינו במועדון את יום הולדתו ה-80 של הנשיא, יעקב שחר, בארוחה משותפת בה נכחו בני משפחתו, אנשי המועדון, הצוות המקצועי והשחקנים. הבוקר הודה שחר למברכים: "למברכים הרבים ליום הולדתי, הברכות והאיחולים שלכם חיממו לי ולבני משפחתי את הלבבות. תודה לכולם".