(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
בית
בית"ר תחזור מתל אביב עם ניצחון בסגל חסר? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בית"ר ירושלים נערכת למשחק חשוב ביותר מחר (שבת), בו היא תתארח אצל הפועל תל אביב בניסיון להשיג ניצחון שיבטיח באופן סופי את הישארותה בליגת העל.

החדשות הטובות הן שאוהדי לה פמיליה הודיעו שיגיעו לתמוך בקבוצה, כאשר ברקע יש עדיין מתיחות קשה עם משפחתו של חוגג בעקבות הודעות הנאצה הקשות נגד אשתו והילדים של הבעלים.

יש גם לציין כי בגלל הפגנת האוהדים האימון הבוקר של הצהובים-שחורים הועבר לאצטדיון טדי, אך למרות זאת, עשרות אוהדי לה פמיליה הגיעו לטדי כדי להמשיך במחאה נגד הבעלים, זאת לאחר שמנע מחלקם להיכנס למשחק מול בני יהודה. מאבטחים וניידת משטרה הגיעו למקום, ובסופו של דבר האימון התקיים כסדרו.

בפן המקצועי, החבורה מהבירה תגיע להתמודדות בהרכב חסר למדי. איתמר ניצן לא ישחק בשל החבלה בחזה. כמו כן, אביאל זרגרי, שהתגייס השבוע, ייעדר בגלל צבירת כרטיסים צהובים, כמו גם ירדן שועה. עידן ורד סובל ממתיחה וגם הוא לא צפוי להיות כשיר. בשל כך, יוסי מזרחי יצטרך קצת לאלתר, ורועי פדידה עשוי לפתוח כמגן ימני.

מאמן הקבוצה, יוסי מזרחי גער בשחקנים: "שום דבר לא נגמר. אני התביישתי באיך ששיחקתם נגד בני יהודה. תתחילו לשחק כמו שצריך. אתם עדיין יכולים להסתבך. תראו מחוייבות".

גם בלם הקבוצה, אוראל דגני, ששב מפציעה ארוכה רק במחזור האחרון - דיבר לקראת המפגש שאותו חווה משני הצדדים: "היה משחק מאוד דרמטי נגד בני יהודה, אני שמח שסיימנו אותו בצורה טובה. אמנם לא שיחקנו כדורגל מספיק טוב, אבל עם איך שהמשחק התפתח התוצאה היתה טובה לנו. המשחק נגד הפועל הוא חשוב מאוד, אני מכיר את זה קצת מהצד השני, מול בית״ר. מקווה שנגיע מוכנים ונשחק טוב, במטרה לקחת את הנקודות".

ההרכב המשוער: נתנאל דלויה; רועי פדידה, אוראל דגני, אופיר קריאף, אורי מגבו; עלי מוחמד, מרקו ינקוביץ', עוזיאל פרדו; אלירן עטר, מתאוסיניו, גלאופילו האסלביינק.