(דנ (צילום: ספורט 5)
(דנ | צילום: ספורט 5

כשמשה חוגג הגיע לבית"ר ירושלים היה נראה שהיא בדרך להפוך למועמדת רצינית על כל תואר אפשרי, אבל בפועל היא תופיע החל משני בפלייאוף התחתון בפעם השנייה בשלוש עונות תחת הבעלים. מי שהיה שם בכל התקופה הזו הוא כמובן עידן ורד שדיבר על העונה הנוכחית וניסה להצביע על מה שלא עבד.

"זה לא סגל לפלייאוף תחתון. אנחנו סגל למקומות 3 עד 6. אף אחד פשוט לא היה טוב", הודה ורד וטען: "חושב שכל שחקן צריך לתת את האלף אחוז שלו. כל הזמן אמרתי שצריך סגל של שחקנים שעובדים וזה לא משנה אם הם עם הכדור או בלי. אצלנו יש פנטזיה על כדורגל ברזילאי, וזה לא התחבר".

"הציוץ של חוגג לא עשה רעש גדול מדי בקרב השחקנים. פלייאוף תחתון זה כישלון עצום שלנו וזה בסדר לקבל ביקורת", הוסיף ורד. "צריך לעשות את ההפרדה בין קבוצה שהיא לא טובה, לבין כל השאר. הייתי בקבוצות טובות שזכו בתארים והיו שם גם צעקות בחדרי ההלבשה. אנחנו יודעים להפריד בין חדר ההלבשה למגרש".

"שי ברדה וסלובודן דראפיץ' הם צוות טוב מאוד, והם משקיענים. הם באו בהתחלה עם שיטה שלא עבדה. אחרי זה כשהם שינו מערך עשינו רצף של כמה ניצחונות ואז נכנסו לכל הבלאגן של הקורונה", אמר ורד על הצמד שפוטר לפני כשבועיים ודיבר גם על מי שיחליף אותם: "יוסי מזרחי שועל ותיק, עבר הכל מהכל. כל אסיפה ואימון שאפשר לשאוב ממנו משהו זה ברכה".