(צילום: אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5
מחפש לשדרג את הסגל. אטפלד (צילום: ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
מחפש לשדרג את הסגל. אטפלד (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

מכבי נתניה ממשיכה בניסיונות שלה להתחזק. אחרי צירופם של יניב מזרחי, אמיר ברקוביץ', שי קונסטנטין ומאמון קשוע, בקבוצה פנו לדניאל פלשר ממכבי פ"ת. הבלם סיים חוזה ועשוי להצטרף ליהלומים שמתרכזים גם בהבאת שחקנים זרים.

אחד השמות בפנקס של המאמן ריימונד אטפלד הוא הברזילאי ארתור גומס בן ה-22. מדובר בשחקן התקפה שיכול לשחק גם באגף וגם כחלוץ. שכרו עשוי להוות בעיה עבור היהלומים אבל אם יחתום יהיה המשתכר הגבוה במועדון. במקביל אליו נבחנים עוד אופציות של שחקני התקפה וקשר אחורי.

נתניה תפתח את אימוניה בעוד עשרה ימים כששלושה ימים לפני כן יגיעו שחקנים למבחנים, בין היתר מדובר בכמה שחקנים מהנוער שלאחר מכן יוחלט אם יישארו על תקן חריגים או יושאלו. גולן אלקסלסי שהושאל להפועל כפר שלם, תומר ליטוינוב שהושאל לאום אל פאחם, משה מולה שהושאל למכבי אחי נצרת ונפתלי בלאי שהושאל להפועל פ"ת יפתחו עם הקבוצה את האימונים.

בשל העובדה כי לדן רומן אין תעודה המאפשרת לו לאמן את קבוצת הנוער של המועדון הוחלט שסשה פלדמן המנהל המקצועי של המחלקה ומנהל הקבוצה הבוגרת יהיה נוכח באימוני הנוער לצד רומן מאחר והוא מחזיק בתעודה וכמו כן יישב על הספסל במשחקים.