(צילום: דני מרון)
(צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5

שחקני הפועל באר שבע ממתינים להודעתה של אלונה ברקת אחרי שאתמול נשלח לבעלים מכתב חתום על ידי כל השחקנים ובו הם מאשרים לקצץ 30 אחוז מהחוזה ל-15 משכורות, כפי שהציעה תחילה. השחקנים היתנו את ההסכמה בכך שברקת תחזור בה מהחלטתה לעזוב את המועדון. "אנחנו עשינו הכל כדי שהיא תחזור, עכשיו הכדור בידיים שלה", אמרו שחקנים בבאר שבע.

במקביל, הקמפיין מצד האוהדים להחזרתה של אלונה ברקת נמשך בבתים בעיר וברשתות החברתיות. למקורביה אמרה הבעלים שהיא מאוד מעריכה ומוקסמת מכך שאוהדים רבים מביעים בצורה כל כך יפה את ההערכה אליה, אך היא טרם קיבלה החלטה בנושא.

עד אשר תקבל ברקת החלטה סופית הניהול יהיה בידיו של הנאמן, עו"ד יצחק יונגר, שאמנם הודיע לשחקנים על יציאה לחופשה ללא תשלום, אבל טרם שלח להם טפסים כדי שאיתם יוכלו להגיע לביטוח הלאומי על מנת לקבל דמי אבטלה. ההשתהות הזו עשויה להוביל את השחקנים, אם ברקת לא תסכים לחזור, לקבל משכורת מלאה בחודש מארס והמשמעות היא שאם הבעלים חשבה שתוכל לחסוך קרוב למיליון שקלים, היא לפתע עלולה למצוא את עצמה בבעיה.

בתוך כך, ישנו לחץ על חלק מהשחקנים שמקבלים משכורת עד יולי לוותר על החודשיים האחרונים כדי שהנושא ייפתר. שחקנים פצועים ושחקנים זרים לא יכולים לצאת לחל"ת וגם כאן הנאמן בבעיה. כמו כן, יוסי אבוקסיס ממשיך בסירובו לחתום על חוזה מקוצץ ב-50 אחוזים באפריל ובמאי, וההערכה היא כי הנאמן ייאלץ ללכת עם ההחלטה הראשונית של ברקת. 

"הנאמן מבין שהיה סיכום והוא חזר בו, גם אם הוא משדר דברים אחרים לגמרי", אמרו שחקנים בבאר שבע. המכתב ששלחו השחקנים לנאמן ונחשף אתמול באתר ערוץ הספורט, טרם זכה לתשובה מצידו של עו"ד יונגר.