(צילום: מאור אלקסלסי)
(צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
לא צפוי לשחק מול חדרה במשחק האימון. ורמוט (צילום: מאור אלקסלסי)
לא צפוי לשחק מול חדרה במשחק האימון. ורמוט (צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

רוחות של שינוי בהפועל חיפה. לאחר העימות הפומבי בין שוער הקבוצה רן קדוש לשאר החברים בחדר ההלבשה בעקבות היציאה שלו לחופשה ללא תשלום, היום (חמישי) הגיעה הסולחה.

קדוש יזם שיחה לפני אימון הקבוצה, בה אמר לחבריו: "עברנו ביחד תקופה לא פשוטה וכל אחד הרגיש את זה אחרת, בשורה התחתונה הבחירות שלקחתי אולי פגעו במי מכם אבל זו לא היתה הכוונה שלי. אם מישהו נפגע אני מתנצל על כך". השחקנים קיבלו את דבריו של קדוש במחיאות כפיים ובמועדון ציינו כי התנהגותו של קדוש ותגובת השחקנים לדבריו ממחישה עד כמה חדר ההלבשה של המועדון מאוחד.

 

במקביל, הפועל חיפה דורשת: גם אנחנו. הקבוצה קיבלה אתמול את ההודעה מהחברה הכלכלית של העיר, כי היא תוזיל ב-50% את עלות השימוש באצטדיון סמי עופר, כסיוע לקבוצות העירוניות בשל המצב. אלא שבמועדון דווקא מאוכזבים מההחלטה: זאת, בהשוואה לעיריות תל אביב וירושלים, שאפשרו שימוש באצטדיונים בלומפילד וטדי (בהתאמה) בחינם. הבעלים, יואב כץ, מצפה מקברניטי העיר חיפה, לפעול באופן דומה.

יש לציין, כי מנהלת הליגה אינה מאפשרת להפועל חיפה להעתיק את משחקיה לאיצטדיון שונה, חרף האיסור על כניסת קהל; צעד שכזה, היה עשוי לסייע לה כלכלית. בעונה הבאה בכוונת המועדון לדרוש איצטדיון חלופי, כאשר הוא צפוי להיות עכו, המוכשר לקיום משחקים בליגת העל ועלויותיו נמוכות מסמי עופר שימשיך להיות האיצטדיון המרכזי.

בתוך כך, מחר תקיים הקבוצה את משחק ההכנה הראשון שלה, כשתפגוש את הפועל חדרה. חיים סילבס צפוי לבצע רוטציה, כאשר רק ביום ראשון החלה הקבוצה באימונים עם מגע. גילי ורמוט הסובל ממתיחה אינו צפוי ליטול חלק במשחק, כאשר גל אראל, ניסו קפילוטו ואלמוג בוזגלו צפויים לקבל דקות משחק לאחר תקופה ארוכה.