(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
נס ציונה בימים שמחים יותר (איתי גליקמן)
נס ציונה בימים שמחים יותר (איתי גליקמן) | צילום: ספורט 5

סקציה נס ציונה היא אחת מתוך חמש קבוצות בליגת העל שטרם חידשה את אימוניה. הקפטן, איתי עוזרי ענה לשאלות אוהדי הקבוצה בפייסבוק: "אני מתאמן במהלך הסגר, הצלחתי לשמור על כושר. אני מתאמן מתחת לבניין והייתי רץ על הכביש. לאחר ששינו את ההנחיות התחלתי להתאמן במגרש סמוך".

הכתומים נמצאים מתחת לקו האדום והקפטן מצידו בעד חידוש הליגה: "אני חושב שעדיף לשחק כדורגל גם בלי אוהדים, לא לשחק בכלל זה לא אלטרנטיבה טובה יותר. הייתי רוצה לשחק עם קהל, אבל אם הייתי צריך לבחור אז הייתי מעדיף לחזור בכל מקרה. אני חושב שצריך להכריע את הדברים על הדשא. יש תקווה שנחזור להתאמן בשבוע הבא".

נס ציונה ניצחה בשניים מתוך שלושת משחקיה האחרונים עד פרוץ הקורונה. "יש מגמת שיפור במשחק ההגנה וההתקפה", סיפר עוזרי: "היינו עולה חדשה עם הרבה שחקנים ללא ניסיון בליגת העל. ניצחנו את רעננה וק"ש, הייתה לנו פתיחת עונה צולעת. זה הרגיש שאנחנו לא מסוגלים להתמודד עם היריבות. הקבוצה נבנתה מאפס, שחקנים חסרי ניסיון בליגת העל וגם הזרים. ככל שהליגה התקדמה הרגשנו שיפור, לפני הקורונה הקבוצה הייתה במקום אחר לגמרי. היינו במומנטום טוב, אם הליגה תחזור נראה קבוצה טובה. אם הליגה תחזור אנחנו נשאר בליגה".

הקפטן טרם חתם על חוזהו לעונה הבאה: "אני מסיים את החוזה שלי בסוף העונה, אני מקווה שנסתדר ואני אמשיך. בכל קריירת הבוגרים שלי התקופה בנס ציונה הייתה הכי טובה, אני נהנה".

עוזרי מצטרף למחאת האוהדים בנוגע לקיום המשחקים מחוץ לנס ציונה: "ממש לא התלהבתי מהרעיון לשחק במושבה, חווינו הרבה רגעים טובים באיצטדיון בנס ציונה. הבנו שזה יכול להיות מגרש שיביא לנו נקודות. הייתה אכזבה עצומה מזה שלא נוכל לשחק שם, אבל היינו צריכים להתמודד עם זה כמו הפועל רעננה ששנים משחקת ללא מגרש ביתי".

הקפטן נשאל על השוני בין המאמן, עמיר תורג'מן שהחל את העונה ומחליפו, ליאור זאדה: "עמיר וליאור הם מאמנים שונים, לכל אחד יש את היתרונות וחסרונות שלו. עמיר היה קשוח וירד לפרטים הכי קטנים בכל הקשור לעמידה טקטית. ליאור ניסה להתחבר אלינו ברמה האישית, לשחק פתוח. הוא הגיע במצב שאין לנו מה להפסיד ולכן הגישה יותר התקפית".

הבלם סיפר על המודל לחיקוי עבורו: "אני הייתי מסתכל על שמעון גרשון ורציתי להיות כמוהו, פאסון על המגרש ומחוצה לו".

על הקשר שלו למאמני מכבי נתניה: "הראשונים שנתנו לי צ'אנס הם סלובן דראפיץ' ושי ברדה בהפועל כפר סבא. אני לא אשכח להם את זה, אחרי זה שיחקתי אצלם בבית"ר ת"א".

הקפטן שיחגוג בקרוב 30 חושב על גם הוא על קריירת אימון: "הייתי רוצה להיפגש עם פפ גווארדיולה, יש לי הרבה שאלות לשאול אותו. איך הוא מוציא מכל שחקן את המקסימום. אני מחכה לכל משחק שלו. הייתי רוצה ללמוד ממנו. אני חולם להיות מאמן ביום שאפרוש".