(צילום: דני מרון)
(צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5
בשל הבידוד, הזרים לא יהיו לרשותו במשחק הקרוב. זדה (צילום: ברני ארד
בשל הבידוד, הזרים לא יהיו לרשותו במשחק הקרוב. זדה (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

סקציה נס ציונה בדרך להשלמת הסגל שלה מחדש. הבוקר (חמישי), הסדירה העולה החדשה מהלאומית את הטיסות לארבעה מתוך חמשת זריה השוהים בחו"ל. ביום ראשון ינחתו יחד בטיסה מפרנקפורט: מוסא מאזו, דרייס וויטנס, יחמיר היקה וסביין לילאיי.

היקה ולילאיי ימריאו בשבת מאלבניה לגרמניה, שם ישהו במשך כיממה וימתינו לטיסתם לישראל. וויטנס יגיע מבלגיה ומאזו מצרפת. במועדון היה חשש גדול מאוד כי מאזו לא יגיע לישראל, לאחר שהעביר מסרים שונים לאנשי הקבוצה בשל הריונה של אשתו. מאזו הוא כוח משמעותי להתקפת המועדון.

בשלב הזה נראה שהסיכויים של סייקו טורה השוהה בגמביה להגיע לישראל הם קלושים, בשל סגירת המרחב האווירי באפריקה. בכל מקרה, ארבעת הזרים שינחתו יכנסו לבידוד של שבועיים ולא יעמדו לרשותו של המאמן, ליאור זדה, בפתיחת משחקי הפלייאוף התחתון.

מהמועדון ממסר: "לאחר מאמצים כבירים מצד ההנהלה נמצא הפיתרון להחזרת ארבעה משחקניה הזרים של הקבוצה. דריס וייטנס ומוסא מאזו יגיעו מבריסל דרך פרנקפורט, סביאן לילאי ויחמיר היקה יגיעו דרך טיסה הומניטרית שתצא מטיראנה לפרנקפורט, ומשם לישראל. בהזדמנות זו מועדון הכדורגל סקציה נס ציונה רוצה להודות למנהלת הליגות, משרד התרבות והספורט ומשרד החוץ על הסיוע הגדול בהוצאה לפועל של המהלך. כמו כן, לסגנית שגריר ישראל באלבניה, ליאורה פלג שהייתה זמינה ימים ולילות לעזרתנו".

"בניגוד לפרסומים בתקשורת על פטור מלא מתשלום לאצטדיון 'המושבה' בפתח תקווה, ההנחה אותה אישרה החברה הכלכלית עומדת על 20% בלבד". דודו עוז, יו"ר המועדון: "מועדון הכדורגל סקציה נס ציונה מקווה ומצפה להטבה נוספת כפי שנעשה בעיריות נוספות, כגון תל אביב, ירושלים, חולון ועוד.
חשוב לציין כי הוצאות אלה בתקופה קשה זו הן כבדות מאוד ונעריך אם החברה הכלכלית תבוא לקראתנו.
בטוחני שהקבוצות הנוספות הנושאות בנטל העלויות לאצטדיון המושבה בהיעדר מגרש ביתי יברכו ויחזקו פנייה זו".

"ברצוננו להבהיר שמיד עם ההחלטה לחידוש האימונים ללא הגבלות, הנהלת המועדון בראשותם של היו"ר, דודו עוז והמנכ"ל, רונן זייגרמן, פתחה במשא ומתן מכובד, יעיל וקצר מול שחקני הקבוצה על הפחתה בגובה השכר הנותר לעונה זו. ההחלטה על ההפחתה הגיעה לאחר חשיבה מעמיקה והוגנת תוך התחשבות במכלול הדברים, אך עם אחריות ציבורית שכן זו עמותה עירונית. הנהלת המועדון רוצה להודות לכל הצוות הניהולי, המקצועי ולכל השחקנים על התנהלות מקצועית ומכובדת. כעת ניתן להתמקד במשימה החשובה ביותר והיא כמובן הישארות בליגת העל".