(באדיבות הפועל ב
(באדיבות הפועל ב"ש) | צילום: ספורט 5

הכדורגל הישראלי חזר. בעוד קצת פחות משלושה שבועות ליגת העל תשוב אלינו ובינתיים שתי קבוצות ראשונות ערכו משחק אימון בעידן שאחרי המגפה הערב (שני). מ.ס אשדוד גברה 2:3 על הפועל באר שבע על כר הדשא באצטדיון הי"א לאחר ששלטה לחלוטין במשך 90 הדקות.

כאמור, הקבוצה של רן בן שמעון הייתה עדיפה ומנעה מב"ש להגיע למצבים משמעותיים למעט נייחים. הקבוצות הרבו לעשות חילופים כדי לתרגל כמה שיותר שחקנים ובחגיגות השערים, נרשמו חיבוקים בין חלק מהשחקנים שעדיין לא התרגלו לנהלים החדשים.

כבר אחרי דקה שלומי אזולאי מצא את דין דוד בכדור עומק, החלוץ השתחרר והגיע לבד מול לויטה שהדף את הכדור לקרן. ארבע דקות מאוחר יותר מיגל ויטור הגיע ראשון לקרן ונגח כדור למרכז אותו עמית ביטון המשיך מקרוב פנימה והעלה את ב"ש ל-0:1. על אף הפיגור אשדוד המשיכה לתקוף וחוסר ריכוז ברחבה מנע שיוויון מוקדם.

כמו כן, קצב טוב מאוד היה באצטדיון הי"א והשליטה של אשדוד באה לידי ביטוי בדקה ה-20. סמואל אלאבי בעט טיל מ-16 מטר למשקוף ופנימה ואיזן ל-1:1. הקבוצה של בן שנמעון המשיכה לתקוף ובדקה ה-27 בעיטה חופשית של אזולאי נעצרה אצל לויטה והקשר הוסיף החמצה גדולה מתוך הרחבה בדקה ה-35. שתי דקות לסוף המחצית, סימאו בעט פצצה מ-30 מטר שנעצרה בקורה.

המחצית השנייה נפתחה בסערה עבור אשדוד. המארחת עלתה ל-1:2 בדקה ה-47 בזכות מספרת ברחבה של נאור עבודי והשלימה את העבודה על השלישי מפנדל מדויק של יעקב בריהון בדקה ה-50. חמש דקות מאוחר יותר שובל גוזלן היה קרוב לכבוש את הרביעי, אבל נעצר אצל לויטה.

בתוך כך, ב"ש פתחה את המשחק עם שלושה בלמים ולמרות שינוי המערך של אבוקסיס בחצי השני, הקבוצה לא הצליחה לאיים על השער של רון שושן ולפתח משחק התקפה ראוי. בדקה ה-64 קלטינס כמעט כבש כשהגיע ראשון לכדור קרן, אבל נעצר אצל שושן, שרשם הצלה גדולה. דקה לסיום נאור סבג כבש פנדל וקבע את תוצאת הסיום.

הרכב הפועל ב"ש: אוהד לויטה, בן ביטון, עמית ביטון, מיגל ויטור, שיר צדק, אורן ביטון, ז'וסוואה, דוד סימאו, מרואן קבהא, אלטון אקולטסה, בן שהר.

הרכב מ.ס. אשדוד: רועי משפתי, דודי תירם, גיל כהן, בנצי מושל, קמהאני מונטרי, רועי גורדנה, סמואל אלאבי, שגיב יחזקאל, שחלומי אזולאי, מוחמד כנעאן, דין דוד.