(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
ברקת, רווח נאה ממכירת מניות (אלן שיבר)
ברקת, רווח נאה ממכירת מניות (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

סטנדרד ליאז' תבקש מהפועל באר שבע לדחות את התשלום השני בעבור מכירת עדן שמיר. המועדון הבלגי המפואר נמצא במשבר כלכלי גדול, עד כדי כך ששחקנים ששיחקו בעבר בקבוצה, דוגמת מרואן פלאיני, התגייסו כדי להציל את המועדון מירידה לליגה הרביעית. בב"ש ציפו לבקשה מסוג זה בעקבות הדיווחים, ובמועדון מבירת הנגב צפויים לאשר את הבקשה לכשתגיע.

בינתיים ממתינים בב"ש לישיבה מחר (שלישי) עם מנהלת הליגה כדי להבין מתי הכדורגל יוכל לחזור אם בכלל ובאיזו מתכונת, דבר שישפיע כלכלית על כל הקבוצות ובעיקר הגדולות שבעליהן מוציאים כספים רבים מהבית כדי להעמיד סגלים תחרותיים במפעלים השונים.

אסי רחמים ייצג את ב"ש בדיון ולא עורך הדין יצחק יונגר, שמחר יגיע כדי להמשיך בשיחות עם שחקנים על מתווה קיצוץ רחב של 45 עד 50 אחוזים בשכר. השחקנים מסרבים לקיצוץ כל כך גדול ולא חוששים גם מתגובת האוהדים שיישרו קו עם הנאמן, שכזכור משתכר למעלה מ-50 אלף ש"ח נטו, ועל אף שהשכר משולם לו על ידי הבעלים אלונה ברקת, ולטענתה לא יוצא מקופת המועדון.

בצל משבר הקורונה ועזיבת הפועל ב"ש, במשפחת ברקת יכולים לחייך. אלונה ובעלה אלי, שהודיעו על עזיבת המועדון לאחר שהשחקנים סירבו בתחילה לקצץ 30% משכרם בעונה הבאה, הרוויחו 183 מיליון ש"ח ממכירת 16% מניות מחברת מוב-איט לאינטל. אייל ארד, דוברם, סירב להגיב.