(ברני ארדוב)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
לוסיו, יחתום גם כן? (אלן שיבר)
לוסיו, יחתום גם כן? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל חדרה עשתה היום (רביעי) צעד משמעותי לקראת חידוש הליגה, כאשר מוחמד אבו פאני וחגי גולדנברג חתמו על מתווה הקיצוץ והם יצטרפו לאימוני הקבוצה, יחד עם מנשה זלקה, אליאל פרץ, רועי זיקרי ויהב גורפינקל שכבר חתמו אתמול.

השחקן היחיד בסגל שעדיין לא חתם על המתווה הוא החלוץ הברזילאי, לוסיו מריניאו, שמתאמן עם הקבוצה והשיחות עמו נמשכות. במועדון קיימת אופטימיות שגם הוא יעמוד לרשותו של שרון מימר למשחקי הפלייאוף התחתון.

מי שהיה בסיטואציה לא פשוטה הוא הסמל של הקבוצה, מנשה זלקה, שהמתין עם החתימה עד אשר יתר חבריו יגיעו לסיכום. קפטן חדרה אמר לתכנית הרדיו "5 באוויר": "הייתי בין הפטיש לסדן וסיטואציה לא נעימה בתור קפטן של המועדון ועם החברים לקבוצה, שאנחנו יחידה אחת וגם זו קבוצה שבה גדלת. ידענו לנהל את המשבר בצורה די נעימה. היינו בתיאום, כדי לא ליצור סיטואציה בחדר הלבשה שמישהו חוזר בלי לספור אף אחד ודואג לעצמו, בזמן שמשאירים את האחרים. בשיחות שלי עם אורן (גולן), ויש לי יחסים טובים איתו, הבהרתי לו את הנושא הזה והוא קיבל את זה".

ביום שישי תקיים הקבוצה משחק הכנה ראשון כשתפגוש את הפועל חיפה. תחילה המשחק אמור היה להיערך באצטדיון בחדרה, אך לבסוף הוחלט להזיזו לבית נגלר. בשבוע הבא תפגוש הקבוצה את עירוני ק"ש למשחק אימון נוסף.