(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
בניון ואוחנה. החלטות צריכות להתקבל (דני מרון)
בניון ואוחנה. החלטות צריכות להתקבל (דני מרון) | צילום: ספורט 5

ליגת העל אמנם תחזור בסוף החודש והקבוצות כבר החלו להתאמן, אבל חלקן הגדול עדיין עומל על בניית העונה הבאה - ובית"ר ירושלים בראשן. אחרי שסיכמו עם איתמר ניצן על הארכת החוזה, הירושלמים ממשיכים לעבוד והפעם במוקד: אופיר קריאף, שלום אדרי, אורי מגבו וטל בן חיים.

על השניים הראשונים כבר התקבלה החלטה, וכעת נותר להשלים את המו"מ. על אדרי, לבית"ר קיימת אופציה שתמומש ככל הנראה, בעוד עם קריאף מנסים לעבוד על חוזה חדש מאחר וחוזהו הקודם הסתיים. השניים, כאמור, מצטרפים לשוער הקבוצה שסיכם לשלוש עונות נוספות.

בנוגע לשניים האחרונים, עדיין צריכות להתקבל החלטות מצידו של יוסי בניון. בכל הנוגע למגבו, לבית"ר קיימת אופציה - אך היא עדיין לא הודיעה האם תמומש או לא. לגבי בן חיים, שמסיים חוזה בסוף החודש, בניון יצטרך להחליט בין אחת משני אופציות: חוזה לעונה נוספת או פרידה. במידה שלמנהל המקצועי לא תהיה כוונה להאריך את ההתקשרות, לא ברור כיצד השניים בכלל יוכלו לשחק עם בית"ר בחודשים יוני-יולי, כך שההחלטה צריכה להתקבל עד סוף החודש.

במקביל, בית"ר מחפשת פתרון לשחקנים הזרים. נכון לרגע זה, השחקנים הזרים לא שופעים הצעות מחו"ל בעקבות השבתת הליגות, אך ברגע שהליגות באירופה יחזרו לתפקד המגמה תישאר זהה - אם יהיו הצעות אטרקטיביות, הם יימכרו.