(ברני ארדוב)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

בית"ר ירושלים ערכה היום (חמישי) את משחק האימון הראשון שלה מאז פגרת הקורונה והפסידה 2:1 למכבי נתניה. מי שנעדר מההרכב של רוני לוי ושותף רק לדקות ספורות הוא המגן הזר של הקבוצה אנטואן קונטה.

הצרפתי טוען כי לא קיבל את כל המשכורת של חודש אפריל ולכן לא שיחק. לעומת זאת, בבית"ר ירושלים טוענים כי המגן קיבל את כל המשכורת וטוענים כי יש בעיות בביטוח החוזה שלו ומנסים להסדיר זאת בימים הקרובים.

במשחק עצמו, המארחת השיגה נקמה (גם אם קטנה) בקבוצה מהבירה, שניצחה אותה פעמיים העונה במסגרת הליגה, 0:3 בנתניה ו-1:3 בטדי. הירושלמים שפתחו בהרכב החזק אכזבו והיו מאוד לא מדויקים, נתניה מצידה נהנתה בעיקר מהמחליפים, דולב אזולאי ומתן לוי שמצאו את הרשת פעמיים תוך תשע דקות.

נתניה עלתה עם: דני עמוס; כארם ג׳אבר, דולב אזולאי, טים הויבך, זלאטן סחוביץ׳; עמרי גנדלמן, אביב אברהם, גבי קניקובסקי, רוי קורין; חן עזרא וגיא מלמד.

בית"ר, במקביל עם: איתמר ניצן; מקס גרצ'קין, אור זהבי, דיוגו ורדאסקה, שי קונסטנטין; דן איינבינדר, עלי מוחמד, חנן ממן; עידן ורד, ליוואי גרסיה ואלירן עטר.

מהלך המשחק
המחצית הראשונה התנהלה על מי מנוחות. המשחק ברובו לא מדויק. אלירן עטר הגיע להזדמנות הטובה במשחק, כשהצליח לבעוט מ-16 מטרים לעבר השער הנתנייתי, דני עמוס הגיב היטב. במחצית 0:0.

חמש דקות במחצית השנייה, דולב אזולאי כבש ראשון (50) אחרי הגבהה מכדור חופשי, 0:1 מכבי נתניה. חמש דקות אח"כ, נשרק פנדל לזכות בית"ר אחרי עבירה של רועי קהת על רוטמן, הקשר המחליף ניגש לנקודה, אבל הבעיטה שלו הלכה לידיים של רז כרמי.

בדקה ה-59 הושג השער השני: שוב כדור חופשי, הפעם הוא הגיע אל מתן לוי שנכנס כמחליף וזה דחק אל הרשת. 0:2 ליהלומים.

בתוספת הזמן נשרק פנדל נוסף לזכות בית"ר אחרי עבירה של מתן לוי כובש השער: הפעם פרדי פלומן בעט פנימה וקבע את תוצאת המשחק, 1:2 למכבי נתניה בסיום.